Skullcandy crusher EVO alınır mı?

Miike Tyson

Hectopat
Daha fazla  
Amazon üzerinden almayı düşünüyorum vergisiyle kargosuyla beraber 7K civarına geliyor sizce fiyatını hak eder mi sporda ve günlük hayatta kullanacağım önerilere açığım.

Hocam ben de var, böyle hani gümbür gümbür gümbür ama kaliteli olmayan derin olmayan bass istiyorsan alabilirsin. Açıkçası bass'lar çok hava da kalıyor. Kulaklık Bass'tan titriyor ama çok yersiz basslara sahip, yandaki bass seviyesi çubuğuyla seviyesini ayarlıyorsun. Ki ben Bass'ı çok severim. Sırf güçlü ve derin bas yüzünden Sennheiser CX275s kulaklığı kaç yıldır bozulur bozulmaz 3-4 defadan fazla yenisini almış biriyim. Şimdi en son ise bulamadım artık. Aynı şekilde Sony MDR -XB50BS kullanıcısıyım. Yani şu var iş görür bir kulaklık ama 7 bin TL'yi bırak 2000 TL'yi geçmez. Marka değerinden mi bilmiyorum çok pahalı. Eğer hani sanayide arabalara takılan bass sistemlerinde kalite, müzik açıldığı zaman Bass'ın kalitesiz ve yersiz çıkması sizi rahatsız etmiyorsa, ha bu tarzı seviyorum diyorsanız alabilirsiniz, zevkler ve renkler farklıdır. O bass özelliğini açmadığınızda hatta 1500 TL bile anca eder açıkçası benim gözümde. Pişman oldum aldığıma. Bunu alacağıma o hiç beğenmediğim, kablolu kulaklıkların yerini tutamadığını hissettirdiği için almadığım Sony'nin bu fiyatlardaki varyantlarına yönelin daha iyi bir satın alma olur, en azından o para bu kadar ziyan olmamış olur. Ben o modelleri MediaMarkt'de denemiştim, hiç beğenmemiştim. Ki o kulaklıklar bu kulaklıktan daha iyiydi, enstrümanlar, bass'ın kalitesi, lezzeti konusunda.

1000 TL'ye Samsung Galaxy Buds almıştım. İnan ki bunu sollar be, kulak içi bir kulaklık olmasına rağmen;ses kalitesi olarak, ses seviyesi yüksekliği ve özellikle bass kalitesi olarak. Sonra Buds'ı anneme verdim, hediye olarak. Onda şu QCY'nin kablosuz zamanında 150 TL'ye aldığım fiyatına göre inanılmaz iyi bir kulaklığı vardı. Samsung Galaxy Buds'ın kendi telefona bağlanıyor ve kopmuyor, ya da şöyle ifade edeyim direkt Apple kulaklıkları gibi telefon ekranında bağlan seçeneği çıkıyor, annemin de Samsung S20 FE kullanmasından ötürü. Çok memnun Buds'dan. Gürültü önlemesi 1000 TL'ye(benim aldığım fiyat) göre çok başarılı. Diğer kablosuz kulak içi modellerden Sennheiser momentum true Wireless kullanmıştım. Bin pişman olmuştum, ses seviyesindeki yüksekliğinden dolayı ve o yüzden satmıştım, benim için hayal kırıklığıydı sennheiser momentum true wireless. Samsung ise bu işi yapmış gerçekten.

Öneri konusunda bilemiyorum. Sony modellerine yönelebilirsiniz derim, bass konusunda bence. Fiyatlar ne oldu bilmiyorum ama.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı