İnceleme Skullcandy jib incelemesi

Arkadaşlar, bugün skullcandy jib kulaklığı inceleyeceğim

1- Kulaklık kulağa çok güzel oturuyor.

2- Kulaklığı taktınız zaman dışarıda ki ses bayağı azalıyor şarkı dinlemeye başladığınız zaman dışarıda ki sesler duyulmuyor.

3- Mikrofon iyi dışarıda pek kötü olmuyor iyi bir mikrofonu var.

4- Suya dayanıklı özelliği var direk suya atmadım ama yağmurda bir şey olmadı.

5-Baslar gerçekten çok iyi beğendim.

6- Şarkıda sesler çorba olmuyor, ne baslar, midler ve tizler her şey yerli yerinde.

8- Tek sıkıntı var dışarıda belirli yerlerde sinyal gidiyor sesler kesilmeye başlıyor.

9- Şu an satışı yok ama geri stoklara gelirse tavsiye ederim.

Aklına ne takıldı aklına takılan ne ise söyle hemen cevap vereyim. :)
Benim aklıma özellikle takılan bir şey yok çünkü şu anda kulaklık aramıyorum. Ama arayacak olsam tiz ve basların ne derece patladığını merak ederdim. Ayrıca toplu taşımadaki durumunu.

Benim aklıma özellikle takılan bir şey yok çünkü şu anda kulaklık aramıyorum. Ama arayacak olsam tiz ve basların ne derece patladığını merak ederdim. Ayrıca toplu taşımadaki durumunu.
Basslar kuvetli toplu taşımada ses kesilmiyor kapalı ortamda sorun yok ama dışarda belirli yerlerde kesiliyor sinyal nedense.

Basslar kuvetli toplu taşımada ses kesilmiyor kapalı ortamda sorun yok ama dışarda belirli yerlerde kesiliyor sinyal nedense.
Anker Q30 ile de arada yaşıyorum sinyal gitme durumunu. Hatta metrodan çıkıp eve yürürken geçtiğim sabit bir yerde oluyor. Saliselik git geller yapıyor o noktada.

Anker Q30 ile de arada yaşıyorum sinyal gitme durumunu. Hatta metrodan çıkıp eve yürürken geçtiğim sabit bir yerde oluyor. Saliselik git geller yapıyor o noktada.
Benim de sabit yerlerde oluyor bende telefon da sorun var sandım rahatladım bende sorun olmadığını anladığım için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı