Skyrim FPS Arttırma

AnarionV

Hectopat
Öncelikle Merhabalar. Yakın zamanda Skyrim oyununu indirdim (Special Edition değil) ve oyundaki bütün ayarlar en düşükte. Buna rağmen oyun çok kasıyor FPS çok az. İnternetten az buz bir şeyler baktım ve ini dosyasındaki bilgileri değiştirdim. 5 FPS fark oldu ama oyunum hala akıcı değil. Yardımlarınızı Bekliyorum.

Bilgisayarımın Sistemi:

• 2 GB RAM
  • Intel Pentium CPUB950 2.10 GHz (2CPUs)
  • Intel HD Graphics 784MB
  • DirectX Sürümü DirectX 11
  • Windows 7 Ultimate işletim sistemi(32 Bit)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sisteminizde bir ekran kartı mevcut değil. İşlemcinin içindeki grafik biriminden görüntü alıyorsunuz.

Skyrim her ne kadar eski olsa da her sistemin açabileceği bir oyun değil maalesef. Çeşitli modlar ile performansınızı arttırmayı deneyebilirsiniz.

Nexusmods'da gölgeleri kapatmaktan tutun da, oyunun daha stabil çalışmasını sağlayan hatta grafiklerden daha da kısıp performansı arttıran modlar mevcuttur. Biraz araştırarak bulabilirsiniz.

Mod Organizer 2 ile modları kurmanızı tavsiye edebilirim. Ben şahsen onu kullanıyorum.
Bu sistemle zaten aman aman bi' FPS almayı beklemeyin.

Verebileceğim tavsiye ya düşük seviyeler için grafik modu yüklemek olur ya da çözünürlüğü 1024x768 alıp oynamaya çalışmak.

Sisteminizde bir ekran kartı mevcut değil. İşlemcinin içindeki grafik biriminden görüntü alıyorsunuz.

Skyrim her ne kadar eski olsa da her sistemin açabileceği bir oyun değil maalesef. Çeşitli modlar ile performansınızı arttırmayı deneyebilirsiniz.

Nexusmods'da gölgeleri kapatmaktan tutun da, oyunun daha stabil çalışmasını sağlayan hatta grafiklerden daha da kısıp performansı arttıran modlar mevcuttur. Biraz araştırarak bulabilirsiniz.

Mod Organizer 2 ile modları kurmanızı tavsiye edebilirim. Ben şahsen onu kullanıyorum.

Çözüm

Laptopa ekran kartı yoksa nasıl takabilirim? Takabilirsem hangi marka/model takayım ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı