Skyrim grafik modu önerisi

Direk indirip sürükle bırak diye kurarsan patlarsın. Şu video serisine gözat eğer modlamada yeniysen. Kesinlikle izle!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DOKU MODLARI

Tamriel Reloaded HD + Tamriel Reloaded HD PLUS. (10/10)
Noble Skyrim 2K (8/10)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunlar dışında
aMidianBorn Book of Silence (Zırh-Yaratık-Kılıç vs.)
aMidianBorn Caves and Mines (Mağara)

Screenshot_1.jpg

1 ve 2 sırasına göre indirip kur. 1'i indirdiğinde hem 1K hem 2K dokular olacak. Sistemin zorlanmaması için 2.yi de indirip 1K'ya çevir.

İKLİM-IŞIKLANDIRMA

Vivid Weathers - a complete Weather and Visual overhaul for Skyrim ya da Climates Of Tamriel - Weather - Lighting - Audio (İklim)

Enhanced Lights and FX ya da Realistic Lighting Overhaul (Işıklandırma)
bu ikisinden birinin yanına ek olarak CLARALUX - More and Brighter Lights modu

ENB

Sistemi harcar bitirir ama indireceksen de ENB'lerin performans presetlerı olup olmadığına bak. Climates of Tamriel indirdiysen ona göre yapılmış bir ENB, Vivid Weathers indirdiysen ona göre bir ENB indirmen daha iyi olacaktır.

LODS

HD Enhanced Terrain (Uzaklardan Arazinin Görünümü) normalde bulanık.
29782-1-1361099106.jpg

Indistinguishable Vanilla Tree Billboards (Uzaklardan Ağaçların Görünümü)

AĞAÇ-ÇİM

İkisi ağır moddur ama yine de atmış olayım.

Uzun ,orta ve vanilla uzunluğunda çimenler. Hem daha fazla, hem daha sık ama performansa etkisi çok az.

Son düzenleme:
En çok kullandığım mod bu, birde ENB kurarsan başka grafik moduna ihtiyacın kalmaz.

En çok kullandığım mod bu, birde ENB kurarsan başka grafik moduna ihtiyacın kalmaz.
Ben de onu kullanıyordum ta ki Tamriel Reloaded HD'yi görene kadar.
Şunu izle belki ben de senin fikrini değiştiririm :D

Ben de onu kullanıyordum ta ki Tamriel Reloaded HD'yi görene kadar.
Şunu izle belki ben de senin fikrini değiştiririm :D
Teşekkür ederim, bunu daha çok sevdim. Tekrar başlarsam kullanırım.

@Addvar Can abinin kurduğu modların hepsini kurmam mı gerekiyor.
Hoşuna gidenleri kur. Kesinlikle kurmanız gerek dediklerini de kur. İlk videodaki temel araçları kurmalısın. SkyUI mesela çok iyi bir mod arayüz için. Oyunu güzelleştiren şeyler. Onun dışında Unofficial Skyrim Legendary Edition modu da oyundaki küçük bugları düzelten bir mod. Ağır grafik modları videosunu hiç izleme. Hafif grafik modlarına bakabilirsin ama modları ben sana önerdim bakmana çok gerek yok. Grafik modları dışındaki şeylere müdahale eden modları beğenine göre seçip indirebilirsin. İlk videoda dediği SKSE ise mod için zorunlu bir yazılım. Bana istediğin zaman sor ben yine cevaplarım.
Dikkat et benim önerdiklerimi de seçenek olarak sundum. Mesela Vivid Weather ya da Climates of Tamriel diye söyledim. Bunlar çakışabilecek modlar olduğundan sadece birini seç indir kur.

Oyunu ilk olarak modlanmamış oyna bence. Sonra hangi modlar neye yarıyor, neyi değiştiriyor tam olarak bilirsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı