Skyrim klavye doğru çalışmıyor

yavuz tolga

Kilopat
Daha fazla  
Uzun zamandır skyrim oynamıyordum canım çekti gireyim dedim fakat klavye çalışmıyor. Mouse'da bir sıkıntı yok sağ sola bakıp saldırı yapabiliyorum. Alt + tab yapıp pencereyi değiştirip tekrar Skyrim'e döndüğümde klavye çalışmaya başlıyor ama bu seferde hem oyundaki hemde arka plandaki imleç yani 2 imleç gözüküyor.

Oyunu steam üzerinden oynuyorum. Tek kullandığım mod Türkçe mod onun haricinde de aynı sorun oluyor. ''oyun önbelleği bütünlüğünü doğrulama''yı denedim. Dediğim gibi önceden de Skyrim oynuyordum ilk defa böyle bir şey oldu. Klavyeden olduğunu sanmıyorum daha önceden de bunla oynuyordum. Klavye modeli Steel Series Apex Raw. Lütfen yardım :'(

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye ayarlarını varsayılan olarak ayarlamayı denediniz mi? Onun dışında Skyrim'de Alt+Tab olayından sonra imlecin görünmemesi konusunda şunu deneyebilirsiniz. Oyuna geri döndüğünüzde büyük ihtimalle pencereli siyah bir ekranla karşılaşıyorsunuzdur. O durumdayken önce Skyrim penceresine tıklayın sonra imleci siyah ekrana getirdiğinizde görünmüyorsa oyunda iki imleç görünmeyecektir.

Oyunu durdurup moseu u sağ alt köşeye çekerseniz muhtemelen alt-tabda sorun yaşamazsınız. Klavye hadisesi için benim de aklıma default ayarları denemek geldi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı