Skyrim Microsoft Store'dan alınırsa mod yapılabilir mi?

gt_miro

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. The Elder Scrolls V: Skyrim almayı düşünüyorum. Microsoft Store'de 99 TL. Ama Microsoft'tan alırsam mod kuramam diyorlar. Ne önerirsiniz? Epic'ten normal sürümü 61 TL'ye mi almalıyım yoksa Microsoft Store'den Anniversary Edition 99 TL'ye mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft oyun dosyalarına erişime izin vermiyor diye biliyorum.

Modsuz Skyrim balkonsuz eve benzer. Satın alırken bunu hesaba kat. Oyunu harika hale getiren şeyler modlar.

Anniversary sürümünün hiçbir olayı yok bu arada. Popüler birkaç modun ana oyuna eklenmiş hali sadece. Düz special sürümü alıp kendi keyfine göre modlarsın.

Microsoft bazı oyunların dosyalarına erişmeni engelliyor. O yüzden kuramadığın oluyor ancak Alternate Start—Live Another Life, A Quality World Map, Inigo ve The Forgotten City gibi bazı modlara izin veriliyormuş sanırım 2021'de açılan bir konuda öyle yazmışlar.

Microsoft bazı oyunların dosyalarına erişmeni engelliyor. O yüzden kuramadığın oluyor ancak Alternate Start—Live Another Life, A Quality World Map, Inigo ve The Forgotten City gibi bazı modlara izin veriliyormuş sanırım 2021'de açılan bir konuda öyle yazmışlar.
Epicten alsam dahami iyi o zaman

Modsuz Skyrim balkonsuz eve benzer. Satın alırken bunu hesaba kat. Oyunu harika hale getiren şeyler modlar.

Anniversary sürümünün hiçbir olayı yok bu arada. Popüler birkaç modun ana oyuna eklenmiş hali sadece. Düz special sürümü alıp kendi keyfine göre modlarsın.
Epicten alsam mod olurmu

Epicten alsam dahami iyi o zaman

Epicten alsam mod olurmu
Ben Steam'den aldım ama oradan da oluyor diye biliyorum. İki platformda da oyun dosyalarına tam erişim var sonuçta. Mod kurma kısmını asıl ilgilendiren de dosyalar oluyor. Ben Mod Organizer üzerinden kuruyorum modları.

Geri
Yukarı