Skyrim mouse bug

İşletim sistemi
Windows 8

Kaynayankazan

Hectopat
Evet arkadaşlar 2 haftadır Skyrim oynamaya başladım. İlk başta hiçbir sıkıntı yoktu ancak son 3 gündür oyunu açtıktan 10 dakkika sonra mouseu kullanamaz hale geliyorum. Aynı zaman da W+alt tuşuna basıp koşarken durmak için bıraktığım da ya konsol kıs mı, ya da sistem menüsü açılıyor bunlar olmazsa bir önceki kayı da atıyor.

Oyunu Steam'dan alınmıştır. TR yama yapmaya çalıştım ancak başarısız oldum. Mod var mı diye soranlar olursa diye söyledim. Arkadaşlar. Çok zor durumdayım. 🙏

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende vardı fakat save'i tekrar yükleyip düzeliyordu. Belkide bu sorun yaşanmadan önceki save dosyasına geri dönmelisiniz ben böyle hallediyordum. Oyunda çok daha bug ile karşılacaksınız :D ama yinede güzel oyun. Modlar ile daha da güzel hal alıyor.

Aynı sorun bende vardı fakat save'i tekrar yükleyip düzeliyordu. Belkide bu sorun yaşanmadan önceki save dosyasına geri dönmelisiniz ben böyle hallediyordum. Oyunda çok daha bug ile karşılacaksınız :D ama yinede güzel oyun. Modlar ile daha da güzel hal alıyor.
Yani Bug olmadan önceki save geri mi döneyim. Ama ben çok yol kattetim. Büyücüler locasına bile katıldım. 😀😁

Siz kalıcı bir çözüm bulabildiniz mi? Bu arada evet çok güzel oyun.

Nexusmod sitesinde bununla ilgili bir düzeltme mevcut olabilir. Bakmanı öneririm.
Edit : Better Mouse and Gamepad support (an SKSE Plugin) bu işine yarayabilir.
Çok tesekkur ederim. Ancak bir çözüm yolu bulamadım. 😀😁
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bu çözüm benim sorunumu çözer mı? Çünkü mouse ile ilgili çözüm yollarının çoğu lag ya da çift mouse ile ilgilide.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı