Skyrim ne kadar sürer?

Yüzlerce saat oynayanlar var. Ben de onlardan biriyim. Bütün buildleri ayrı karakterlere bir çeşit RP tarzında oynarsan oldukça uzun sürer. Bütün haritayı adım adım keşfedersen yine aynı şekilde çok uzun sürer. Oyunda zaten çok fazla yan görev de var. Ancak oynanış süresi olarak pandaya bakma sen. O hem yavaş oynadı hem de uzun sürelerde video atarak o seriyi devam ettirmeyi başardı.

Yıllar yetmez. Ben 7 yıldır PS3'te Skyrim'i oynuyorum. Geçenlerde oyunu bıraktım. Çünkü oyunun herhangi bir sonu yok. Asla ve asla bitmiyor. Oblivion böyle değildi mesela. O da uzundu ama bu kadar değildi be.

Ben hiç PS kullanmadım ve has ve has FPS / klavye oyuncusuyum her oyunda aim im iddalıdır PUBG oynamıyorum fakat. :D.

O sana bağlı. Yapacak bir şeyler illaki çıkıyor.

Ben hiç PS kullanmadım ve has ve has FPS / klavye oyuncusuyum her oyunda aim im iddalıdır PUBG oynamıyorum fakat. :D.

Benden kaynaklı değil diye düşünüyorum hiç oynamadığım bir oyunda bile aimi direk kafaya alıyorum. Bu da yıların oyuncusu oldugu gösteriyor okul cevremde çok insan kastım bu nedenle hiç çalışmadım da fakat cok aim geliştiren oyun oynardım küçüklükten beri kolumda iz çıkmaya başladı klavye mouse izi sert bir kemik yapısı.

1608494460459.png

Hala oynuyorum, modlarsan zaten bırakman imkansız.

Yeni konular

Geri
Yukarı