Skyrim Special Edition Mods Tıklayınca Kapanma Sorunu

Furkan ATICI

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün Skyrim Special Edition kurdum. Oyuna girdim az oynadım her şey güzel sıkıntısız. Fakat ana menüden mods kısmına tıklayınca hata vermeden oyun kapanıyor ve masaüstüne dönüyorum. Çözümünü bilen var mı ?

Detaylardan bahsedeyim biraz. Normal skyrim'i kurmadım. Bunun bir etkisi var mıdır? (Kurdum sildim.)

Ek olarakta normal skyrim 75 FPS'te sabitlenirken special edition 60 FPS'de sabitleniyor. Neye göre belirleniyor anlamadım açıkçası. Fakat memnun musun diye sorarsanız memnunum. 60'ta sabitlenmesi bana göre daha iyi çünkü 75 olunca arada 65'e düşüyor ve oyunun akıcılığını bozuyor. Normal Skyrim'i 60'a nasıl sabitlerim ?

Başka bir forumda arkadaş sorunun çözümü için VPN'den bağlandığını, türkiyeden mods'a erişim olmadığını vs söyledi. Böyle birşey var mı ? Son olarakta siz böyle bir sorun ile karşılaştınız mı ?

Soran olursa diye sistemi koyucam ve sistem yeni.
  • Intel Core i5-6402P 6M 2.80Ghz 1151
  • MSI B150M Gaming Pro D4 2133Mhz mATX 1151
  • Kingston HyperX Fury 8GB DDR4 2133Mhz CL14 (HX421C14FB2/8)
  • Sapphire RX480 Nitro+ 8GB GDDR5 256Bit (11260-07-20G)
  • Western Digital Blue 1TB 64MB 7200Rpm (WD10EZEX)
  • Zalman Z3 Plus Mid Tower Kasa/Siyah
  • Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze Aktif PFC Güç Kaynağı
Sıkıntısını görmedim daha. İlgilenen olursa çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı