Skyrim'de yaşanan buglar

Dadesutan

Hectopat
Yer
Tokyo-3
Daha fazla  
Meslek
Kara kılıç Ustası
Bu tarz buglar oluyor. Normal Skyrim. Orijinal Steam versiyonu. Bunlar yüzünden oynanmıyor oyun.

Uzun yıllardır yüzlerce, hatta belkide binlerce saat Skyrim oynadım. Fakat hiç oyuna ciddi manada etki edebilecek bug ile karşılaşmadım. Bir sürü farklı karakter açtım, defalarca baştan sona yeniden oynadım, oyunda gezmedik yer bırakmadım ama ciddi bir bug başıma gelmedi. Size nasıl oluyor anlamıyorum.

Uzun yıllardır yüzlerce, hatta belkide binlerce saat Skyrim oynadım. Fakat hiç oyuna ciddi manada etki edebilecek bug ile karşılaşmadım. Bir sürü farklı karakter açtım, defalarca baştan sona yeniden oynadım, oyunda gezmedik yer bırakmadım ama ciddi bir bug başıma gelmedi. Size nasıl oluyor anlamıyorum.
Esbern adındaki NPC kapıyı açıp yanıma gelmesi gerekirken yapmıyordu. Sorunu komut girip NPC'yi yanıma ışınlayarak çözmüştüm yanlış hatırlamıyorsam. Skyrim oyun dünyasında beni "kesin buga girmiştir benim hatam değildir" diye düşündüren tek oyundur.

Esbern adındaki NPC kapıyı açıp yanıma gelmesi gerekirken yapmıyordu. Sorunu komut girip NPC'yi yanıma ışınlayarak çözmüştüm yanlış hatırlamıyorsam.

Meşhur Esbern bug'ını hatırladım. Oyunu ilk oynayışımda karşılaşmıştım ve çözdükten sonra başka karakterlerimde aynı görevi yaparken bir daha karşıma çıkmadığı için tamamen unutmuşum.
Belgelerim-My Games-Skyrim-Skyrim.ini açıp bu kodu yazınca sorun çözülüyordu.
[Archive]
sResourceArchiveList2=Skyrim - Voices.bsa, Skyrim - VoicesExtra.bsa

Aslında çözmesi zor olmayan basit buglarmış dediklerine göre fakat yine de çözülmüyor ve kimse de buna takılmıyor Cyberpunk'ta olduğu kadar Skyrim'de çok fazla eleştirilmedi buglar. Umarım bethesda bundan sonra minimal buglarla karşımıza çıkar.

Geri
Yukarı