Slazenger ayakkabı alınır mı?

AhmetFarukD

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ayakkabı alacağım Nike, Adidas gibi markalar şu an çok pahalı onların yerine
Slazenger almayı düşünüyorum. Nasıldır alınır mı? Kullananlar var mı?
Yerine hangi markalar daha iyi olur?

Kinetix, Dockers, Lumberjack, US Polo (Sadece ayakkabı için sanrım zira kıyafet kısmı Aydınlı Grup'ta olmalı) zaten FLO tarafından üretiliyor.
Kinetix hariç üç marka için de güzel ürünler ortaya çıkarıyorlar lakin nedense Kinetix'de kalite problemleri var. Hangi tanıdığım alsa çok dayanmadı, ben Lumberjack ya da US polo tercih ediyorum.
Bu arada Slazenger'da da güzel modeller var. Onun üretim ve satım haklarını da yerli bir firma almıştı ama hangisi bilmiyorum. Fiyatına göre güzel ürünleri var.

Alınabilir. Slazenger İngiltere'ye ait bir marka olması lazım ama ülkemizde yerli bir firma tarafından üretim ve satım hakları alınmış durumda. Yerli üretim olduğu için fiyatı ithal ürünlere göre daha uygun, kalitesi de fiyatıyla doğru orantılı.
Ben genelde Lumberjack ya da US Polo tercih ediyorum ama 2 tane de Slazenger var; yürüyüş için giyiyorum. Fiyatına göre beklentiyi karşılıyor.
Bu arada Kinetix yerine kesinlikle Slazenger tercih ederim.

Avrupa'da satılan Slazenger muazzam güzel oluyor rahat ve masraftan kaçılmamış. Türkiye'de satılanlar ise uyduruk oluyor ve masraftan kaçınılıyor. Evet orada satılan her markada böyle bu durum.

Slazenger yerine Puma vb. almanı öneririm.
Puma'da Nike ve Adidas gibi pahalı bir marka bütçem ona el vermiyor

Avrupa'da satılan Slazenger muazzam güzel oluyor rahat ve masraftan kaçılmamış. Türkiye'de satılanlar ise uyduruk oluyor ve masraftan kaçınılıyor. Evet orada satılan her markada böyle bu durum.
Kinetix hakkında fikirleriniz neler?

Yeni konular

Geri
Yukarı