Sleeping Dogs: Definitive Edition vs. Shadow of War ve Ryse: Son of Rome

Sleeping dogs'u oynadım aralarından sadece. GTA'ya benzer bir yapısı var. Mekanikleri biraz daha kötü ve açık dünya etkileşimi daha az ama yinede iyi oyun. Shadow of War oynamadım ama sanırım Assassin's Creed'e benziyor oyun yapısı. Diğer oyunu hiç bilmiyorum. Hangisi ilginizi çekerse.

Sleeping dogs güzel değil benim fikrimce Ryse: Son of Rome'de aynı şekilde güzel değil Shadow of War'ın adam gibi Türkçe yaması yok ingilizceniz yoksa o da güzel değil. Ama Shadow of war ve para yeterse yakuza 0 almak mantıklı gibi.

Bunlar arasından Ryse: Son of Rome seçerdim. Yanlış hatırlamıyorsam 7.5 saatte bitirmiştim çok fazla uzun olmasa da parasının hakkını veren bir oyun.

Sleeping Dogs Definitive Edition'ı oynadım yalnızca.
Gayet keyifli oyundu. Diğerleri hakkında bilgim yok ama Sleeping Dogs'u seveceksinizdir.

Sleeping dogs oynanış yönü zengin olmasa da cidden güzel hikayesi var Türkçe yamayada sahip.
Shadow of war çoğu oyuncuya göre bir zaman sonra tekrara düşüyor ama 100 saatdan fazla gider.
Ryse son of roma oynamadım ama çok da kaliteli değil diye biliyorum.

Bana göre biraz daha para koyup sleeping dogs ile Shadow of war alın derim.
Ama koyamazsanız bence, sleeping dogs alın, güzel hikaye ile gayet tok adam dövüyorsunuz.
(Bir de Shadow of war dövüş mekaniği Batman Arkham'a bezniyor, bir de mordor daha kaliteli)

Yeni konular

Geri
Yukarı