Slipknot bir daha Türkiye'ye gelir mi?

Exelust

Decapat
2011 Konserinde herkes aşırı cansızdı, Corey "JUMP DA F*CK UP!" diyordu bir iki el boynuz simgesi yapıyordu bitiyordu, sizce ne zaman gelir bu davranıştan sonra?

Gelmeyeceklerini açıklamışlar diye duymuştum da bence önemi yok.
Son konserden sonra bir daha geleceklerini sanmıyorum. Adamlar şarkıyı duvara karşı söylediler.
Valla Sagopa insanları öyle bir coşturuyor ki bilgisayar başında zıplayasın geliyor. Biraz da kendilerine baksınlar. Biz onlar için yokuz agalar. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2011'de geldiklerinde üniversite 3 de idim ve doğal olarak parasızdık. Şimdi gelme olasılıkları olsa her türlü giderim. Ama Slipknot konserine gidecek gençlerin çılgın olması lazım. Öyle metal işareti ile olacak iş değil. Yani kısacası ısrar etsek gelmeleri için bir şekilde yine de umut var. Adamlar yaşlanıyo be..

Gelse bile bileti kolayca alacağın paraya gelmeyecekler. Milyonfest'i düzenleyen abilerden biri Megadeath'in konser için 130bin euro istediklerini, bunu karşılamak icin bilet paralarının minimum 1500 lira olması gerektiğini ve kitlesi sınırlı bir müzik için bu fiyattan yeterli bilet satamayacakları için bu topa girmediklerini yazmıştı bir yorumun altına. Slipknot da daha azına gelmez muhtemelen.

Gelse bile bileti kolayca alacağın paraya gelmeyecekler. Milyonfest'i düzenleyen abilerden biri Megadeth'in konser için 130bin euro istediklerini, bunu karşılamak icin bilet paralarının minimum 1500 lira olması gerektiğini ve kitlesi sınırlı bir müzik için bu fiyattan yeterli bilet satamayacakları için bu topa girmediklerini yazmıştı bir yorumun altına. Slipknot da daha azına gelmez muhtemelen.

O da doğru ama ne bileyim pahalı da olsa hayatımda bir kere canlı dinlemek isterdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Galiba buralara son gelen büyük grup da 2019 şubatta Behemoth'tu. O zamanın paranın şu ankinden 3 kat daha değerli olduğunu göz önüne alırsak buralara kolay kolay artık uğramaz büyükler.

Geri
Yukarı