SM Bus Denetleyicisi sorunu

bulut_br

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.
Anakartım Asus H81m puls ne yaptıysam çözemedim. İşletim sistemi Windows 8.1.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu indirin, klasöre çıkartın, aygıt yöneticisinden çıkartığınız klasörü gösterin.
Resmi web sitesinden bu dosya.

File name:
SetupChipset_10.0.13_PV.zip
Version:
10.0.13
blank.gif
Date:
03/11/2014
Status:
Latest
Size:
2.31 MB
Language:
English
Operating Systems:
Windows Server 2008 *, Windows 7 *, Windows 7 (32-bit)*, Windows 7 (64-bit)*, Windows 8*, Windows 8, 32-bit*, Windows 8, 64-bit*, Windows 8.1*, Windows 8.1, 32-bit*, Windows 8.1, 64-bit*, Windows Server 2008 R2*, Windows Server 2012 R2*, Windows Server 2012*
[TBODY] [/TBODY]

İndiremezseniz bu bağlantıya gidin.
Download Center

Çok sağol ama Driver Easy kurup haletim. Sorun yok gözüküyor. 3 gündür uğraşıyordum. Keşke daha önce yazsaydım.

Sorun nedendi asus sitesinden bütün sürücüleri yükledim, özellikle chipset driverlarını ama olmadı.

chipset (5),lan (6) driver var.Bunların hepsini mi yüklüyoruz.Yoksa en üsttekileri mi yüklüyoruz.Asus sitesinden indirdiğimiz zaman.

Bu Asus ile alakalı değil.
Sistemindeki sensör bilgilerinin vs okunabilmesi için bu şart, çok önemli değil demek yanlış olur.
İntel'in web sitesinden ulaşabilirsin.

Yani anakartın sitesinde sürücüleri indirip kurduğumuzda.Sadece (vga,lan,aoudıo,chpset) sürücülerinin en üsteki sürücülerini mi? İndirip kuruyoruz. Yoksa örneğin vga da 5 adet sürücü var. Hepsini mi indirip kuruyoruz.

Bu konuda da bilgi alabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı