SM-J200F için Android 6.0 ROM + ROOT Önerisi

heisenberg.py

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, "Samsung Galaxy j2 2015" cihazım için;

Nasıl ROTT atabilirim?

Nasıl Android 6.0 ROM kurabilirim? (Samsung)

Ve dogru ROM'u nereden bulabilirim?

Çok şey istiyorumdur belki ama :D Yardımcı olursanız cok sevinirim anlamıyorum bu işlerden ne yapayım?
Ve direkt ROM'un linkini bulup bana atarsanız cok kral olur Technopat ailesi :)

Son düzenleyen: Moderatör:
J2 ile ilgili bir geliştirme var mı bilmiyorum. Ancak telefonlarda Knox Sayacı, Garanti Sayacı veya Odin Sayacı şeklinde ifade edilen ve root yaptığınızda, custom rom ve kernel yükleme durumlarında yaptığınız değişiklikleri kayıt eden bir sayaç var. Bu sayacın "0 (sıfır)" dan farklı olma durumlarında cihazınız garanti kapsamının dışında kalır. Ve bu sayacın sıfırlanması zahmetli olduğu gibi bazı cihazlarda sıfırlama sorunu var diye biliyorum. Ama yine de bütün bu olumsuzluklara rağmen custom rom ( orjinal olmayan rom ) yüklemek istiyorsanız cihazlarla ilgili romları bulabileceğiniz bir site ;
Android Forum for Mobile Phones, Tablets, Watches & Android App Development - XDA Forums

J2 ile ilgili bir geliştirme var mı bilmiyorum. Ancak telefonlarda Knox Sayacı, Garanti Sayacı veya Odin Sayacı şeklinde ifade edilen ve root yaptığınızda, custom rom ve kernel yükleme durumlarında yaptığınız değişiklikleri kayıt eden bir sayaç var. Bu sayacın "0 (sıfır)" dan farklı olma durumlarında cihazınız garanti kapsamının dışında kalır. Ve bu sayacın sıfırlanması zahmetli olduğu gibi bazı cihazlarda sıfırlama sorunu var diye biliyorum. Ama yine de bütün bu olumsuzluklara rağmen custom rom ( orjinal olmayan rom ) yüklemek istiyorsanız cihazlarla ilgili romları bulabileceğiniz bir site ;
Android Forum for Mobile Phones, Tablets, Watches & Android App Development - XDA Forums
Telefonum 2 ay sonra garanti kapsamından çıkıyor zaten
ve de telefona custom rom yükleyerek Android sürümü yükseltir mi?

Android sürümünüzün ne olduğunu bilmiyorum.Site üzerinden telefonunuza ait custom rom un olup olmadığını araştırınız.Var ise rom/romların android sürümleri ile bilgileri kontrol ediniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı