Çözüldü SM-J710FQ web sayfaları PDF olarak kaydedilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Detroo

Hectopat
Yer
Bilecik
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Chrome ve Samsung internet tarayıcılarından sayfa yazdırma seçeneğini kullanarak PDF olarak telefonuma indirmek istediğimde PDF iniyor ama ekranda hata uyarısı çıkıyor ve boyutu 0 byte, dolayısıyla açılmıyor.

Farklı sayfalardan da indirmeye çalıştım fakat aynı hata devam ediyor.

Telefon marka ve modeli: Samsung SM-J710FQ.

Dosya Ekleri

• 20210301_114217.jpg
    20210301_114217.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 32
Çözüm
Verdiği hata nedir? Şu anda ekran görüntüsünü tarayamadığım için soruyorum.

Kaydet dediğimde sadece "hata" yazıyor.

Dosya yöneticisinin izinler kısmından kayıt etme iznini pasif hale getirip tekrar izin vererek sorunu çözdüm.
Chrome ve Samsung internet tarayıcılarından sayfa yazdırma seçeneğini kullanarak PDF olarak telefonuma indirmek istediğimde PDF iniyor ama ekranda hata uyarısı çıkıyor ve boyutu 0 byte, dolayısıyla açılmıyor.

Farklı sayfalardan da indirmeye çalıştım fakat aynı hata devam ediyor.

Telefon marka ve modeli: Samsung SM-J710FQ.
Tarayıcıların önbelleklerini temizleyerek denediniz mi? Ayrıca depolamanız ne durumda ve indirme konumu olarak nereyi seçtiniz?

Tarayıcıların önbelleklerini temizleyerek denediniz mi? Ayrıca depolamanız ne durumda ve indirme konumu olarak nereyi seçtiniz?

Tarayıcı önbelleklerini temizledim hata devam ediyor. Depolama alanı olarak sadece telefonun hafızası gözüküyor. Telefon hafızasında boş alan 1GB.

Geri
Yukarı