Smallman.com Kargo Süreci Nasıl İlerliyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

377660

Kilopat
Makaleler
9
Merhaba, bilgisayarım için bir adet daha SSD almaya karar kıldım. Smallman'in güvenilir olduğunu biliyorum ancak Kargo süreci hakkında pek bir bilgim yok. Daha önce deneyimli arkadaşlar kargo süreçlerini anlatabilirler mi? Kaç günde geldi vesaire vesaire gibi. Paketlemesinin iyi olduğunu biliyorum ancak kargo hızı konusunda emin değilim. En geç 5 gün gibi bir süre zarfında elimde olması lazım. Eğer 2-3 hafta gibi bir süre içerisinde geliyorsa biraz daha para verip Trendyol tercih ederim. Bulunduğum bölge Manisa, deneyiminizi paylaşırken hangi şehirde olduğunuzu belirtirseniz sevinirim.

Sipariş verdim 3 gün oldu ürünü kargolamadılar ben de iptal ettim parayı ödemediler. 2 gün sonra aradım söyledim ve o gün 1 saat sonra kargolandı. Paket sağlamdı kargoya verildikten 2 gün sonra geldi.

Sipariş verdim 3 gün oldu ürünü kargolamadılar ben de iptal ettim parayı ödemediler. 2 gün sonra aradım söyledim ve o gün 1 saat sonra kargolandı. Paket sağlamdı kargoya verildikten 2 gün sonra geldi.
(09-2022) Anladım. İnşallah bende de göndermeme gibi bir durum olmaz, zira uğraşmak istemiyorum :D

(14-2022) Güncelleme:
Biraz daha para verip Amazon Prime olarak satın alacağım. Site hakkında sanırsam fazla bilgi, deneyim yok. 10-15 TL için boşuna uğraşmaya değmez. Yardım eden arkadaşlara teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı