SMP sunucusu için plugin önerisi

Hocam ilk olarak aternos gibi yerlerde pluginleri deneyip sonra sunucuya aktarsak olur değil mi bir farklılık olmaz?
Aternosda deneyebilirsiniz, ama yaptığınız değişklikleri dosya olarak alamzsınız. Bu yüzden sunucu alınca tekrar aynı değişklikleri yapmanız gerekir.

Aternos'tan kurduğunuz sunucun tüm dosyalarını çekemiyorsunuz diye biliyorum.
AWS veya Azure gibi ücretsiz VDS veren hizmetlerde deneyin pluginleri sonrasında dosyayı kopyalıp aldığınız yeni sunucuya atarsınız.
Bu arada alacağınız sunucu panellimi olacak yoksa direk her şeyi kendiniz manuel mi kuracaksınız?
Hocam panel işlerinden pek anlamıyorum ama alacağımız sunucu web panelli olacak.

Aternosda deneyebilirsiniz, ama yaptığınız değişklikleri dosya olarak alamzsınız. Bu yüzden sunucu alınca tekrar aynı değişklikleri yapmanız gerekir.
Hocam sadece çalışıyor mu diye denemek için zaten sunucunun ilk 1 ayı bakım olacak o sırada her şeyi halledeceğiz.

Hocam panel işlerinden pek anlamıyorum ama alacağımız sunucu web panelli olacak.

Hocam sadece çalışıyor mu diye denemek için zaten sunucunun ilk 1 ayı bakım olacak o sırada her şeyi halledeceğiz.
Web panel önermem. Ama sizin tercihiniz.

Hocam uzak masaüstü bağlantılar 500 liradan başlıyor.

Hocam Ryzen harici VDS bulunan şöyle bir paket var.
  • E5-2697V4 & X5670 İşlemci
  • 16GB RAM
  • 4 CPU
  • Limitsiz Slot
  • Web/VDS Kontrol Paneli
170 lira bu alınır mı 1.17.1 oynayacağız.
E5 olduğu için alınmaz. Saga network'deki fiyatlar gereksiz pahalı başka sitelerede bakabilirsiniz.

Aternos'tan kurduğunuz sunucun tüm dosyalarını çekemiyorsunuz diye biliyorum.
AWS veya Azure gibi ücretsiz VDS veren hizmetlerde deneyin pluginleri sonrasında dosyayı kopyalıp aldığınız yeni sunucuya atarsınız.
Bu arada alacağınız sunucu panellimi olacak yoksa direk her şeyi kendiniz manuel mi kuracaksınız?

Hocam Azure alması zor AWS'de 1GB RAM'i var :D

Geri
Yukarı