Smurf hesap açanların yeteneksiz olması

İlatem

Centipat
Makaleler
5
Arkadaşımla internet kafeye gidip Valorant oynuyoruz, ben 4 yıldır bilgisayar kullanmıyorum ne aim kaldı ne bir şey onun zaten asla bilgisayarı olmadı orada öğrendi, giriyoruz karşımıza smurf geliyor, kendi ligindeki adamlardan dayak yiyip ligi olmayan adamları öldürerek ego kasıyor, smurfler benim gözümde ezik asosyal insandır, aynısı Mobile Legends içinde geçerli, adam mistik bizim ligimiz usta, büyük usta falan, Mobile Legends de genelde tokat manyağı yapıyorum takım feed değilse eğer ama takım feedse şansım olmuyor, siz smurfler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Counter Strike Global Offensive ' de de aynı sıkıntı var. Sanki hile kullanımına çözüm bulunmuş gibi bunlarda bir yandan can sıkıyor. Oyunda gerçekten bilek hakkıyla global olmak son derece zor. Toxic kitle bir yandan hile bir yandan smurfleride ekleyelim... Bu yüzden competitive oyunları oynayacaksınız ve oyunu ileri boyuta taşımak gibi bir amacınız varsa, sinir hastası olma riskini çoktan almış olmanız gerekiyor.

Öyle bir sey oldugunu sanmiyorum. Kendi liglerinde tokat yedigini de sanmiyorum. Smurf acip dusuk liglerle dalga gecmeleri biraz can sıkıntısından olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı