Steam Smurf hesap ban sebebi mi?

peredörtikson

Femtopat
Daha fazla  
3 tane hesabım var birisine yeni Prime almıştım öncelikli amacım düşük eloda ki arkadaşlarım ile beraber oynamaktı sonra kasa dropu için devam ettim sonra Steam smurf yasası mı ne çıkarmış sizce ne yapmalıyım? Satsan satılmaz atsan atılmaz.

3 tane hesabım var birisine yeni Prime almıştım öncelikli amacım düşük eloda ki arkadaşlarım ile beraber oynamaktı sonra kasa dropu için devam ettim sonra Steam smurf yasası mı ne çıkarmış sizce ne yapmalıyım? Satsan satılmaz atsan atılmaz.

Kim ne yapsın hocam hesabınızı bir şey olmaz merak etmeyin. Yaptırım uyguladıkları büyük ihtimal CS üzerinde sunucularda AFK bırakıp kasa düşürenler için.

Steam şey diyordu peredörtikson smurf hesap açmış banlamalıyız falan hocam yok öyle bir şey banlanmazsınız merak etmeyin.

Banlanmazsın da iyi oynadığın için rapor yiceksin ve karşına yada takımına hile troll gelme olasılığınyüksek olacak.

Kim ne yapsın hocam hesabınızı bir şey olmaz merak etmeyin. Yaptırım uyguladıkları büyük ihtimal CS üzerinde sunucularda AFK bırakıp kasa düşürenler için.

Tamamdır kanka zaten numara ve Gmail'ler farklı yani nereden bilecek aynı evden başkası giriyor belki bu bilgisayar üzerinden. D

Banlanmazsın da iyi oynadığın için rapor yiceksin ve karşına ya da takımına hile troll gelme olasılığınyüksek olacak.

O CS:GO'nun tuzu biberi zaten.

Benim 4 hesabım var, 4'ünde de oyunlar var, 2'sini biri aktif biri ara sıra olmak üzere kullanıyorum. Şu ana kadar herhangi bir smurf politikası yoktu, o zaman diğer hesaplara yaptığımız masrafların iade edilmesi ya da ana hesabımıza taşınması gerek.

Geri
Yukarı