Snapchat Oturum Açma Hatası

melokaya

Kilopat
Daha fazla  
Kendi telefonumda Snapchat'te benim oturumum baya uzun süredir açık. Hiç hesap değiştirmedim. Ama bugün başka bir hesaba girmek için kendi hesabımdan çıktım. Girmeye çalıştığım hesapta da ondan sonra girmeye çalıştığım benim hesabımda da ekteki hatayı verdi. Telefonumda root yok, tarih veya senkronizasyon ile ilgili de herhangi bir sıkıntı yok. Ama 1-2 ay önce telefonum IMEI hatası verdiği için götürdüğümüz telefoncu bize telefonu geri verdiğinde SuperSU yüklüydü. Bundan kaynaklanan bir hata olduğunu düşünüyorum ama başka bir sebepten de olabilir. Hesabıma sadece benim telefonumdan mı girmediğini öğrenmek için arkadaşıma hesabıma giriş yaptırdım ve onun telefonundan Snapchat hesabıma giriş yapabildik. Bilgisayarıma BlueStack adlı emulatörü de indirip denedim ama ama emulatörde de aynı hatayı verdi. Sadece arkadaşımın telefonundan girebildik. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

asdasdasd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı