Sniper Elite 4 Deluxe Edition alınır mı?

dr1.6

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/ Müzisyen
Herkese merhaba. Steam yaz indirimlerine göz atarken Sniper Eliteyi gördüm. 3. oyunu keyif alarak oynamıştım. Bu oyunu da almayı düşünüyorum. Alırken Deluxe Edition diye bir paket gördüm bunun normal versiyondan ne farkı var. Paketin üzerine falan tıkladığımda herhangi bir bilgi çıkmıyor. 5₺ daha verilip alınacak bir şey mi? Cevaplar için şimdiden teşekkürler 🙂

Dosya Ekleri

• aaaa.png
    aaaa.png
    221,4 KB · Görüntüleme: 821
Herkese merhaba. Steam yaz indirimlerine göz atarken Sniper Elite'yi gördüm. 3. oyunu keyif alarak oynamıştım. Bu oyunu da almayı düşünüyorum. Alırken Deluxe Edition diye bir paket gördüm bunun normal versiyondan ne farkı var. Paketin üzerine falan tıkladığımda herhangi bir bilgi çıkmıyor. 5₺ daha verilip alınacak bir şey mi? Cevaplar için şimdiden teşekkürler 🙂

Alınır.

1624963909011.png

Bu oyun daha güzel grafiklere ve mekaniklere sahip 1.5.0 sürümünden sonra yapay zeka düzeltildi.

1624963978799.png

Zaten hala rebellion ile bug düzeltmeleri yapıyoruz. Neredeyse bug kalmadı artık test ettim şahsen bir sorun yok. Eğer bir sorun ile karşılaşırsanız Sniper Elite 4 ve Sniper Elite serisini en iyi bilen kişi benim zaten dediğim gibi bug düzeltmelerinde görev aldım bir süre. Sniper Elite 4 Deluxe Edition sürümünü satın alırsanız bütün silahlara, ölüm fırtınası ek paketlerine, giysilere ve ek paket oyuncu değişikliği yapabilirsiniz.

Alınır.

Eki Görüntüle 1088853

Bu oyun daha güzel grafiklere ve mekaniklere sahip 1.5.0 sürümünden sonra yapay zeka düzeltildi.

Eki Görüntüle 1088855

Zaten hala rebellion ile bug düzeltmeleri yapıyoruz. Neredeyse bug kalmadı artık test ettim şahsen bir sorun yok. Eğer bir sorun ile karşılaşırsanız Sniper Elite 4 ve Sniper Elite serisini en iyi bilen kişi benim zaten dediğim gibi bug düzeltmelerinde görev aldım bir süre. Sniper Elite 4 Deluxe Edition sürümünü satın alırsanız bütün silahlara, ölüm fırtınası ek paketlerine, giysilere ve ek paket oyuncu değişikliği yapabilirsiniz.
Hocam yanlış mı görüyorum yoksa 600 saat mi yazıyor orada?! 😅 Oyunu satın aldım bu akşam indireceğim gameplay videolarına baktığımda hoş gözüküyordu. Teşekkürler 👍

Alınır.

Eki Görüntüle 1088853

Eki Görüntüle 1088855

Öncelikle hayırlı bayramlar hocam. Bilgiliyim dediğiniz için size sorayım dedim. Oyunun Sniper Elite Complete Pack'i satın aldım. Ek olarak 3. ve 4. oyunlar için season Pass alınır mı? Sizce? Ben skin veya diğer karakterlerinde değilim expansion Pass'ler için soruyorum?

Öncelikle hayırlı bayramlar hocam. Bilgiliyim dediğiniz için size sorayım dedim. Oyunun Sniper Elite Complete Pack'i satın aldım. Ek olarak 3. ve 4. oyunlar için season Pass alınır mı? Sizce? Ben skin veya diğer karakterlerinde değilim expansion Pass'ler için soruyorum?

Hocam öncelikle geçmiş bayramınız mübarek olsun. Kusura bakmayın uzun zaman girmedim. 3 ve 4. oyunlar için Game Pass alınır. 4. oyunun season Pass içeriği çok güzel. Alınır. 3'te alınabilir size kalmış. Ama alacaksanız 4'ü kesinlikle alabilirsiniz.

Hocam öncelikle geçmiş bayramınız mübarek olsun. Kusura bakmayın uzun zaman girmedim. 3 ve 4. oyunlar için Game Pass alınır. 4. oyunun season Pass içeriği çok güzel. Alınır. 3'te alınabilir size kalmış. Ama alacaksanız 4'ü kesinlikle alabilirsiniz.

Eyvallah. Zaten indirimde o gün bitiyordu. İkisini de aldım bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı