Sniper Ghost Warrior 3 Savegame Nerede?

Ayyıldız6638

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yardım acil gelirse sevinirim. Perşembe günü laptopumu masaüstü ile takas edeceğim. Sniper Ghost Warrior 3 e kaldığım yerden devam edebilmem için ne yapmam lazım? Daha önce format atmam yüzünden baştan başlamak zorunda kaldım. Lütfen yardım edin. Oyuna kaldığım yerden başka bilgisayarda devam etmem lazım. Oyunun savegame dosyası nerde onu da bilmiyorum ama mecburen diğer bilgisayara yeniden kutmam lazım oyunu. Daha önce :C'deki oyun dosyasını harici harddiske attım olmadı.

Belgelerim klasörüne bak, orada oyunun isminde veya yapım şirketinin isminde klasör olması lazım. O save dosyasıdır.
Çok sağolun. Yeni bilgisayara oyunu kurduktan sonra tam olarak ne işlem yapmam gerekiyor anlatabilirmisiniz. Sadece bu savegame dosyasını yeni bilgisayarın belgelerim bölümüne mi atmam lazım.

Çok sağolun. Yeni bilgisayara oyunu kurduktan sonra tam olarak ne işlem yapmam gerekiyor anlatabilirmisiniz. Sadece bu savegame dosyasını yeni bilgisayarın belgelerim bölümüne mi atmam lazım.
Aynen öyle yapacaksın.

Evet aynı yere atacaksınız. Fakat olmazsa önce oyuna baştan başla ve bir defa oyun kaydetsin sonra oyundan çık. Sonra aldığın eski save dosyasını belgelerimin içindeki dosyaya at, büyük ihtimal aynı dosyadan var diyecek kopyala değiştir de

Hocam belgelerimde dosya yoktu mecbur yeniden başladım. Saolun ilgilendiniz.
Yeniden başlamana gerek yok. Sen oyunu açınca belgelerimde klasör oluşmuştur. Sen değiştiriver klasörü.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı