Sniper Ghost Warrior siyah ekran hatası

erkansaglam

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Çok uzun zaman önce korsan olarak oynadığım oyunu geçenlerde satın aldım. Az önce oyunu başlattım. Tıklar tıklamaz siyah ekranda kalıyor. Ses geliyor. Muhtemelen de ana menüye kadar geliyorum ama siyah ekrandan dolayı oynayamıyorum.

Laptop: ASUS K53SD.

DirectX hatası olması lazım. Grafik ayarlarından DirectX sürümleri arasından geçiş yapıp düzelene kadar deneyebilir misiniz?

Nasıl yapabilirim bunu?

Korsan oyun dosyaları orijinali engelliyor olabilir. Mesela korsan Minecraft indirip sonra satın alınca gerçek serverlarda oynanmıyor.

Çok uzun zaman önce korsan oynamıştım. Oyunun korsan halinden en ufak bir dosya bile bilgisayarımda mevcut değil.

merhaba konuyla alakası olmıyan birşey sormak istiyorum
size ulaşmam lazım herhangi bir sosyal medya hesapınız var mıdır @erkansaglam
Merhaba,

Çok uzun zaman önce korsan olarak oynadığım oyunu geçenlerde satın aldım. Az önce oyunu başlattım. Tıklar tıklamaz siyah ekranda kalıyor. Ses geliyor. Muhtemelen de ana menüye kadar geliyorum ama siyah ekrandan dolayı oynayamıyorum.

Laptop: ASUS K53SD.

Merhaba dostum cok eskiden birisine yardım etmişsin Origin'le ilgili bana da yardımcı olur musun konuyu aratım sen çok emin gibi konuş musun sadece senin bana yardım edebilecegini düşünüyorum geri dönüş yapar mısın?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı