Snopy direksiyon seti ile Forza oynanır mı?

Ahlunis

Hectopat
Daha fazla  
Steam versiyonu yüklü, ama direksiyonu görmüyor hayallerim suya düştü. Xbox 360 Controller ile oynamak mümkün değil mi?(orijinal oyun)

Direksiyon olarak Steam versiyonunda sıkıntı olabiliyor. Xbox 360 kolu ile de oynayabilirsiniz. Yine de zevkli oluyor.

Steam versiyonu yüklü, ama direksiyonu görmüyor hayallerim suya düştü. Xbox 360 Controller ile oynamak mümkün değil mi?(orijinal oyun)

Hocam Steam sorunlarından bir tanesi maalesef güncellemeleri beklemelisiniz. Şu an en düzgün oyun Microsoft Store'da yer alıyor. Onunda fiyatları çok uçuk.

Steam versiyonu için kütüpahaneden oyuna sağ tık yapıp direksiyon ayarı vardı kolay bir şey onu yapınca oynanabiliyor.
Hocam gerçekten varmış ama karışık biraz açabilirmisin konuyu? Duacınız olurum :)
Direksiyon olarak Steam versiyonunda sıkıntı olabiliyor. Xbox 360 kolu ile de oynayabilirsiniz. Yine de zevkli oluyor.
Nasıl oynandığını çözsem oynayacağım da yapamadım ki.

Hocam gerçekten varmış ama karışık biraz açabilirmisin konuyu? Duacınız olurum :)

Nasıl oynandığını çözsem oynayacağım da yapamadım ki.
Kol nasıl model? Kablolu mu, kablosuz mu olan 360 kolu mu?
Hocam siz denediniz mi? Benim de aklıma takıldı pek gamepad ile oynamıyorum da nasıl bir hissiyat sunuyor kullanıcıya belirtirseniz sevinirim.
Sürekli kol ile oynuyorum. Zaten çoğunlukla Xbox One ile oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı