Snopy Rampage SG-R218 titreşim ayarı yok

Zeta Zi

Kilopat
Selamlar, Snopy Rampage SG-R218 aldım internetten ve sürücüsünü indirip kurdum. Fakat titreşim menüsü yok veya herhangi bir titreşim ayarı yok ama ürünün titreşiminin olduğunu biliyorum. Çoğu kişide var, ben mi hata yapıyorum acaba neden yok?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, Snopy Rampage SG-R218 aldım internetten ve sürücüsünü indirip kurdum. Fakat titreşim menüsü yok veya herhangi bir titreşim ayarı yok ama ürünün titreşiminin olduğunu biliyorum. Çoğu kişide var, ben mi hata yapıyorum acaba neden yok?

Tavsiyem hemen iade et çünkü benim ki daha 1 yılda kendi kendine tuşlara basmaya başladı garantiye de almıyorlar.

Çözümü anlatıyorum...
Windows arama yerine USB oyun denetleyicilerini kur yerine girip oyun kolunu seç ve oradan vibrationa tıkla.
Bu kadar :D.

Çözümü anlatıyorum...
Windows arama yerine USB oyun denetleyicilerini kur yerine girip oyun kolunu seç ve oradan vibrationa tıkla.
Bu kadar :D.

1608218707057.png

Bende onu diyorum zaten menü yok.
Aynı sorunu yaşayan olacak arkadaşlar için P3 butonuna 3 saniye basılı tutunca mod değiştiriyormuş vibration menüsüne girmek için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı