Snopy Rampage Sn-R10 LED yanmama sorunu

qwerty.123

Hectopat
Yaklaşık 1 yıldır Snopy Rampage Sn-R10 modelini kullanıyorum. Bu sabah Hepsiburada'dan sipariş ettiğim Cooler Master Devastator II geldi. Bilgisayara taktıktan sonra kulaklığın ledleri söndü. Oyuna girince ses gitti. Video izlerken ses var oyuna geçince yok. Yeniden başlattım bu sorun çözüldü. Ama hala LED'ler yok. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılımı varsa kurup yazılımdan kontrol edebilirsin.

Devastator 2 modeli bir klavye-fare seti. Kulaklık değil ki. Yazılımı da yok zaten. Sesin gidip gelmesinin bu set ile ne alakası var orayı anlamadım. Kablolara bir tekrardan bakın. LED'den kastınız klavyenin mi farenin ki mi?

Modlar başlığı aşırı ilginç bir şekilde değiştirmiş. Ben kulaklık led yanmama sorunu demiştim. Kulaklık ledleri Devastator 2 serisini kullanmaya başladıktan sonra gitti. Sorunun kaynağını da budum zaten. Kabloda temassızlık varmış. Devastator 'yi taktığım anda olması ilgibç.

Dediğim gibi kablolar ile oynayınca düzelmiş. Bende anlamadım zaten Devastator 2'yi takmanız ile ne alakası var. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı