Snopy Rampage SN RW1 7.1 oyuncu kulaklığı alınır mı?

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben yeni bir kulaklık almak istiyorum.
Ucuz ve iyi olarak bunu buldum.
Almak istememin en yüksek sebebi mikrofonudur.
Kulaklık linki
Bu siteden alsam güvenilir midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ürünü bu paraya almak mantıksız. Tavsiyem HyperX Cloud Stinger almanızdır.

Ürünü kullanan bir arkadaşım var. Diğer rampage ürünleri ile karıştırılmaması gereken bir ürün. Mikrofonu kaliteli, aktif arka plan ses engelleme özelliği ve gerçek zamanlı ses değiştirme seçenekleri var. Yarı açık tasarımı sayesinde ses genişlik veren bir etkisi olacaktır.
Siteye güvenlidir/değildir olarak yorum yapmayacağım açık pazar bir site, ben bu tarz yerlerden alışveriş yaparken satıcının puanına ve yorumlarına bakarım.

Snopy sandığınız ürün Somic G94in çakması. Yani diğer Snopy'lerden farklı kaliteli üründür. Alacaksanız Gearbest TR: Somic G941 7.1 Sanal Ses USB Oyun Kulaklığı gerçeği bu bunu da alabilirsiniz. Hangisi hoşunuza giderse onu alın sadece logo farklı. Peugeot 301 ve Citröen C-Elysee gibi.

Kulaklık hakkında yorumlarım 400Gr ve deri olduğu için uzun saat kullanımlarda sizi yoracaktır. Diğer özellikleri gayet güzel.

Bu tarz uygun 7.1 kulaklık yerine kaliteli stereo kulaklık alman daha faydalı olur. Bu tarz uygun fiyatlı 7.1 kulaklıklar 7.1 deneyimini tam sunamaz ve ses dengesizliği meydana gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…