Snopy Rampage SN-RW1 7.1 vs MSI DS 502

MSI mı Snopy mi ?

• Oy verenlerin toplamı
    21

Akyol.x

Kilopat
Daha fazla  
Snopy Rampage SN-RW1 7.1 ve MSİ DS 502 ürünü sanırım. Snopy, MSI kopyalamış bire bir aynı duruyor ürünler ama arada 50 liraya yakın fiyat farkı var. MSI şekil gerçekten daha güzel duruyor ama aynı sanırım sizce hangisini alayım dersiniz ? Merak edenler için incelemesi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de aynı ürün. Aynı üreticiye üretilmiş ürünler. Ben yinede gider MSI alırdım. Ama fazla para vermem derseniz bunu da alabilirsiniz.

Asıl birde Somic 941 var Aliexpress üzerinden 37 $ civarı asıl sanırım ilk üretici o, sonra MSİ kopyalamış sonra Snopy
aşçı bahçıvanı, bahçıvan şoförü, şoför uşağı, sonra hepsi uşağı olayı :D

Asıl birde Somic 941 var Aliexpress üzerinden 37 $ civarı asıl sanırım ilk üretici o, sonra MSİ kopyalamış sonra Snopy
aşçı bahçıvanı, bahçıvan şoförü, şoför uşağı, sonra hepsi uşağı olayı :D
Hiçbiri birbirinden kopyalamış değil. Belli bir tasarımı bir çok firma kullanmış. Sentey markasının da böyle bir modeli var. DS 502 modelini ben baya beğendim açıkçası. En azından arkasında MSI gibi bir marka var. Sıkıntı yaşadığınızda arkanızda kocaman bir teknik servisi mevcut.

Hiçbiri birbirinden kopyalamış değil. Belli bir tasarımı bir çok firma kullanmış. Sentey markasının da böyle bir modeli var. DS 502 modelini ben baya beğendim açıkçası. En azından arkasında MSI gibi bir marka var. Sıkıntı yaşadığınızda arkanızda kocaman bir teknik servisi mevcut.
Bu kulaklık çin menşeili bir firmanın ürünü hepsi de oradan anlaşıp kendi logolarını bastırıp kar paylarını ekleyerek satıyorlar. Hepsi bir birinin aynısı MSİ, Snopy Vb. firmaların tasarım ve yapım mühendislerinin elinden çıkma değil.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı