Snopy Rampage SN-RX7 vs SN-RW2

cnts07

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da dediğim gibi CS GO için (arada film müzik de var tabii) hangi kulaklığı önerirsiniz, kullanan arkadaşlar varsa yorum yapabilir mi? CS GO'da iyi ses kasabileceğimiz ve mikrofonu da güzel olan bunlar gibi max 90-100 TL'ye kadar başka öneriniz var mı? (Bu arada kulaklık biraz büyük olmalı anladınız.) Tabii kulaklık en az 1 yıl sağlam olmalı.

SNOPY RAMPAGE SN-RX7 EAGLE LEDLİ OYUNCU MİKROFONLU KULAKLIK- (BEJ)

SNOPY RAMPAGE SN-RW2 OYUNCU MİKROFONLU KULAKLIK- (SİYAH)

RW2'de RX7'deki gibi mikrofon olsaydı çıkarıp içeri takılan gibi SS'lerdeki gibi RW2 düşüyordum ama şimdi ikisi arasındayım, bana RW2 daha yakın geliyor, RW7 baya büyük gibi duruyor, neyse yorumları bekliyorum.

Kulak içi almayacağım kardeşim film müzik oyun (iyi ses kasılabilecek) bir kulak üstü mikrofonlu kulaklık arıyorum. Fiyatı dediğim gibi en fazla 90 falan. Yani o fiyata alınabilecek en iyileri neler? Ben bunları görmüştüm yorumlar iyi olduğu için aklıma yattı. Sen ne öneriyorsun?

Tahmini Teslimat Zamanı

Bunlar orijinal değil değil mi?

PHILIPS SHP1900/00/10 KAFA BANTLI KULAKLIK | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji

PHILIPS SHM1900/00 MIKROFONLU KULAKLIK | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji

Bunların arasındaki fark nedir?

PHILIPS SHM1900/00 MIKROFONLU KULAKLIK | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji

Bu modeli almaya karar verdim ama attığım linklerde birbirinden farklı modeller var bunları hepsiburada ve N11 baktım Hepsiburada da yok yeşil kutulu olan ürünü alacağım.

Philips Shm1900/00 Mikrofonlu Kulaklık - n11.com

Philips Shm1900/00 Kafabantlı Mikrofonlu Kulaklık - n11.com

Aynı ürüne benziyor isimleri ama farklı 59 TL olanı sipariş etsem bana kesin yeşil kutulu olan ürün mü gelir ki acaba? Yada başka güvenilir sitelerde var mıdır bakmadım ama?

Son düzenleyen: Moderatör:
IMG_0953.JPG

Snopy'nin ürünleri kalitesizdir ama bu attığım ürün istisna. Kullanan herkes memnun olduğunu söylüyor internette donanım arşivi incelemesi var bakabilirsin
IMG_0954.JPG

Marka takıntım var dersen de bu kulaklığı alabilirsin.

Birde Asus Cerberus var bütçeyi 50 TL geçtiği için atmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı