Snopy SN-340M alınır mı?

Maalesef. Önermek istediğiniz ürün linkini atar mısınız ?

Max bütçem 200 tl.

Bunun için ekstra bir şey gerekmiyor diye biliyorum, tak çalıştır. BM800 daha çok güç gerektirdiği için phantom power olmadan düzgün performans alamazsın.

Bunun için ekstra bir şey gerekmiyor diye biliyorum, tak çalıştır. BM800 daha çok güç gerektirdiği için phantom power olmadan düzgün performans alamazsın.
Eğer bütçemi arttırabilirsem bunu alacağım. Benim istediğim de tak çalıştır. Teşekkürler

Youtube'den ürünün en iyi ayar videosu linki atar mısın ? Sanırım ayarsız biraz daha kötü oluyor.

Son düzenleme:
Eğer bütçemi arttırabilirsem bunu alacağım. Benim istediğim de tak çalıştır. Teşekkürler.

Youtube'den ürünün en iyi ayar videosu linki atar mısın ? Sanırım ayarsız biraz daha kötü oluyor.
Ayar gerektirmiyor diye biliyorum. Biraz daha iyi olması için Voicemeter Banana'dan ek ayar yapabilirsin.

Snopy SN-340M gayette güzel ve kullanışlı. Zamanında 80 ₺ gibi bir fiyata almıştım. Hem bilgisayarda konuşurken hem de kamerayla video çektiğim zamanlar güzel iş çıkarmıştı.

Haydaa :D Şimdi yine kararsız kaldım :/
Tak-çalıştır fiyata göre güzel iş görüyor. Ha illa ses ayarı yapacağım diyorsan Windows üzerinden ayar yaparsın. Bugüne kadar hiç bir sıkıntı yapamadım. Ha ama bütçeyi arttırırım dersen akrobat tripodu, filtreli mikrofonlar da var. Bütçe düşükse dediğim gibi direkt hiç düşünmeden Snopy SN-340M'i alabilirsin.

Tak-çalıştır fiyata göre güzel iş görüyor. Ha illa ses ayarı yapacağım diyorsan Windows üzerinden ayar yaparsın. Bugüne kadar hiç bir sıkıntı yapamadım. Ha ama bütçeyi arttırırım dersen akrobat tripodu, filtreli mikrofonlar da var. Bütçe düşükse dediğim gibi direkt hiç düşünmeden Snopy SN-340M'i alabilirsin.
Lastvoice BM300 USB Mikrofon %50 İndirim | 9 Taksit benim bütçem buna uygun. Bu yüzden bunu alacağım ama bm300 mü bm800 mü bilmiyorum.

Geri
Yukarı