Snowman M.200 Combo nasıldır?

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Xeon X5450 İşlemcimi O.C. Etmek için soğutucu almayı düşünüyorum, Snowman M.200 Combo kule tipi soğutucu ilgimi çekti. https://www.hepsiburada.com/snowman-m200-combo-intel-amd-9cm-led-cpu-fan-pm-HB00000PB212 hem 3.000 devir fan hızı mevcut hem çift fanlı hem de bakır borulu olması ve 100 lira gibi bana göre çok ama çok uygun bir fiyatlı olması ilgimi çekti doğrusu. Anakart kuzey köprüsüne küçük bir AMD fanı (sanırım 3.000 veya 3.200RPM olması gerekiyor) yerleştirip (daha önce denedim, oluyor) İşlemcimi ortalama 3.6-3.7GHz seviyelerine, RAM'lerimi de 1066 veya 1333MHz seviyelerine O.C. Yapmayı düşünüyorum. Kafamdaki plan için Snowman M.200 Combo yeterli olur mu yoksa 100-200₺ fiyat aralığında önerebileceğiniz daha güzel bir alternatifi var mıdır acaba?

Not: Kasamın ön tarafında fan yok, yalnızca egzoz fan ve işlemcinin kendi fanı mevcut. Yeni soğutucu aldıktan sonra işlemcimden boşa çıkan fanımı alüminyum bloğundan ayırıp kasanın ön tarafına yerleştireceğim hava akışı için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Ryzen 5 2600 ile kullanmıştım. Güzeldi. Stok soğutucuya göre 5-10 derece falan fark vardı. 65-70 derece maks. Oluyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Ayrıca soğutucu tek fanlı diye hatırlıyorum. Resim yanlış olmasın, dikkat et.

Yeni konular

Geri
Yukarı