Snowman M200 combo fanı nasıl hızlandırılır?

Koneko Toujou

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
Xpg d30 3200 mhz
Ekran kartı
Amd hd ati radeon 6390
Anakart
Gigabyte B450M S2H
İşlemci
Amd ryxen 3 1200
Herkese iyi sosyaller.

Yeni bilgisayarımı topladım ve M200 modelli Snowman markalı ürünü aldım uzun zamandır kullanıyorum, fakat hep 800 RPM'de çalışıyor ama işlemci 20 dereceyi geçmiyor, nasıl oluyor anlamadım ama fanı hızlandırmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi sosyaller.

Yeni bilgisayarımı topladım ve M200 modelli Snowman markalı ürünü aldım uzun zamandır kullanıyorum, fakat hep 800 RPM'de çalışıyor ama işlemci 20 dereceyi geçmiyor, nasıl oluyor anlamadım ama fanı hızlandırmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Bilgesayarını derin dondurucu mu yapmak istiyorsun insanlar PC ısınır diye çare arar sen burada ısınmıyor diye çare arıyorsun.

İşlemci 20 dereceyi geçmiyor ve daha hızlı çalışmasını sağlayıp işlemciyi dondurma kıvamına mı getirmek istiyorsun?

BIOS'daki değere tam güvenemiyorum çünkü bloğu ellediğimde 20 dereceden kesinlikle daha sıcaktı bu yüzden yapmak istiyorum.
Bilgesayarını derin dondurucu mu yapmak istiyorsun insanlar PC ısınır diye çare arar sen burada ısınmıyor diye çare arıyorsun.
Hayır amacım 20 dereceninde altına düşmesi
Arkadaşlar lütfen sadece şu ayar menüsünün yerini ve nasıl yapıldığını öğrenmeye çalışıyorum lütfen buz tutturmaya mı çalılıyosun gibi gibi yorumlar yapmayın.

Önceden speedfan uygulamasını kullanıyordum basit birşey,kurcalarsan ve anakartla uyumlu çalışırsa ve fan daha hızlı dönmeyi destekliyorsa işine yarayabilir.

Geri
Yukarı