Snowman M200 Combo inceleme

Ürünü aşağıda verdiğim bağlantıdan 65 TL'ye aldım Trendyol kuponum ile, ürün çok güzel bir ışıklandırmaya sahip geceleri kasaya kitap koyuyorum odayı masmavi yapmaması için. Soğutma konusunda da çok iddialı Intel fan başımı şişirdiği için değiştirdim hem sessiz çalışması hem de çok güzel bir soğutmaya sahip olması beni kendine aşık etti. Sistem yaklaşık 10-15 derece bir soğuma gösterdi gayet güzel tek sıkıntım sesiydi zaten daha soğuk çalışması da benim için bir avantaj oldu, montajı yaparken 2 parmağımı kaybettim mümkünse anakartı söküp montajlayın o sabitlemek için ittirdiğim vidalardan dolayı elimi hissetmiyorum, fiyatına göre çok çok iyi bir ürün, kesinlikle alınır. BTS Teknoloji Snowman M200 Combo Amd/intel 9cm/4pin Cpu Fan Blue | Trendyol

Dosya Ekleri

• Snowman M200 kasa fanı Esperoja.jpeg
    Snowman M200 kasa fanı Esperoja.jpeg
    52,2 KB · Görüntüleme: 161
Ben de 2-3 ay sonra şunu almayı düşünüyorum. 500 TL falan olur PSU değiştirecektim değiştiremedim Powerboost kullanıyorum 4 kere fişten çekmek zorunda kaldım çalışırken, 4 kere de elktirikler kesildi Allah'a emanet yaşıyorum.
Güzelmiş hocam siz de bir inceleme yaparsınız artık :). PSU konusunda da elinizi olabildiğince çabuk tutun işlemci soğutucusundan daha önemli :D.

LGA 1200 destekliyor mu acaba ? Bu model ya 2-3 fanlı modellerine bakıyorum ama kesin bir bilgi bulamadım.

Güzelmiş hocam siz de bir inceleme yaparsınız artık :). PSU konusunda da elinizi olabildiğince çabuk tutun işlemci soğutucusundan daha önemli :D.
Kış geliyor o yüzden kesintiler çok olur bizim burada.
Kış geliyor 🤗 içimde bir neşe var ya. Kışı çok severim bu gece battaniyeme sarılıp uyuyacağım.

@AirLife 1151 soket desteği var bu soğutucunun. 1151 soket soğutucular 1200 soket işlemcilere de uyuyor merak etmeyin. :)
@Esperoja Güzel inceleme bu arada. :D Ben de yakınlarda almayı düşünüyorum. :)
Demek ki kutuya bile güvenmeyeceğiz, teşekkürler alırsanız kurulum aşamasında Allah yardımcınız olsun, eliniz biraz acıyacak :).

Yeni konular

Geri
Yukarı