Soccergaming TFF 1,2,3. lig yaması güvenilir mi?

Evet güvenilir bu site. Ben de bizzat oynamıştım bu yamayla. Denemeni öneririm.

Evet güvenilir bu site. Ben de bizzat oynamıştım bu yamayla. Denemeni öneririm.
Kurulum konusunda yardımcı olma şansınız var mı acaba? Bu yamayı daha önce kurduğumda oyunda takımlar ve formaları görünmemişti.

Kurulum konusunda yardımcı olma şansınız var mı acaba? Bu yamayı daha önce kurduğumda oyunda takımlar ve formaları görünmemişti.
Miraç sadece yapman gereken tek şey FIFA Mod Manager, FC 24 Live Editor ve TLP yamasını yüklemek. Live Editor'ü yüklemek için Google'a FC 24 live editor yazsan çıkıyor v24.1.1.7 sürümünü yüklemelisin yoksa öbür sürümlerde oyundan atıyor. Bir yerde klasöre ayıklayıp istediğin yere atman gerekiyor. Sonra FIFA Mod Manager 1.1.8 dosyasını açıp FC 24 ü seçmen lazım. TLP dosyasını indirdikten sonra yapman gereken şey import mods diyip o tlp dosyalarını seçmen. Ondan sonra modları sırasına göre kuracaksın ve squads dosyasını belgeler/fc 24/settings klasörüne atman gerekiyor yoksa yama çalışmaz. Ve EA App,Steam veya Epic Games farketmez, başlatma seçeneklerine -dataPath FIFAModData yazmazsan modlar hiçbir şekilde çalışmaz. Bu işlemleri uyguladıktan sonra yapman gereken tek şey mod managerdan launch tuşuna bastıktan sonra launch live editor seçeneğine tıklaman lazım. Applying mods kısmından sonra launching the game yazısı gelirse o modların kurulduğu anlamına gelir. Launching the game'den sonra live editor'de launch the game yapmalısın. oyunda turkish leagues patch by NeronTechGames yazısı görürsen modu başarılı bir şekilde kurduğun anlamına gelir. Sonra squads dosyasını kurmak için ayarlar sonra profil sonra kadroları yükle kısmına gelmelisin. Eğer boş gözüküyorsa hiç korkma çünkü bunun çözümü şu; teknik direktör kariyeri sonra rastgele bir kariyer aç, hiç oyunu kaydetme ve sonra ayarlar profil kadroları yükle dedikten sonra fc 24 tlp 11 haziran diye bir şey çıkacak onu seç ve kadroları kaydet diyip tlp 11 haziranın kadrolarının üzerine yaz. Böylece bu modu tamamen kurmuş oldun. İyi oyunlar.

Gerçekten çok teşekkür ederim bu kadar vaktinizi ayırıp yazdığınız için. Bugün tekrardan deneyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…