Social Club açılmama sorunu

LastCreative

Hectopat
Daha fazla  
Sıkıntısız bir yükleyişten sonra açtığımda Social Club açıldı fakat dondu ve GTA 5 çalışmayı durdurdu hatası verdi. İnternette uzun süre aradıktan sonra Recep Baltaş'ın verdiği bir sertifikayı bilgisayarıma yükledikten sonra reset attım ve sorunu çözdüm fakat bilgisayarı kapatıp açtıgımda yine aynı hatayı verdi. Sertifikayı yükleyip tekrar reset attığımda sorunum çözüldü. Şimdi asıl soruma gelirsek bu sertifikayı bilgisayarda kalıcı yapmanın bir yolu var mı yoksa ben her seferinde reset atmak zorunda mı kalacağım? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem saatinden kastınız saat tarih ayarlarıysa onlar tam olarak doğru ayrıca şimdi gidip tekrar o rehberinize baktım ve herşeyi doğru yapmışım fakat yüklerken yerel makine yada geçerli kullanıcı sekmesinde ne yapcagımızı söylememişsiniz. Ben yerel makine yaptım ve buradan bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Bide Windows 10'da olmaması lazım derken neyi kastettiğinizi anlamadım çünkü bu sorunu yaşayan birçok Windows 10 kullanıcısı var. Şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı