Social Club GTA 5'i PS4'te oynama

Aynı hesabı Playstation 4'deki GTA 5'te de kullanabilirsiniz tabiki.

Nasıl kullanacak hocam PC hesabını PS4'te? Öyle bir şey oluyor mu? Öyleyse herkes PC'den alıp PS4'te oynar. Tahminimce PC oyununu PS4'te oynayamaz. En azından ben öyle düşünüyorum.
Social Club hesabından bahsediyorum. Online karakterini istediği zaman hem PC'de hem Xbox One'da hem de PS4'te kullanabilir. Arkadaş da online karakterini sormuş sanırım, yoksa PC'ye aldığınız GTA 5 tabiki PS4'te çalışmaz.

Social Club hesabından bahsediyorum. Online karakterini istediği zaman hem PC'de hem Xbox One'da hem de PS4'te kullanabilir. Arkadaş da online karakterini sormuş sanırım, yoksa PC'ye aldığınız GTA 5 tabiki PS4'te çalışmaz.

PC'den aldım diyor ve oyunu kurabilir miyim demiş cümlenin sonunda hocam.

Oyunu kuramazsın ama Social Club hesabınla PS4'te GTA V'te online'a giriş yapabilirsin @Erdinand

PC'den aldım diyor ve oyunu kurabilir miyim demiş cümlenin sonunda hocam.

Oyunu kuramazsın ama Social Club hesabınla PS4'te GTA V'te online'a giriş yapabilirsin @Erdinand
Bu hesaptan oyunu kurabilir miyim diyince online hesabımı PS4'de kurabilir miyim anladım ben yanlış anladım sanırım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı