Social Club hesabı silinir mi?

Hydra.X

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : İ5 10400F

Anakart : Msi H510M-A PRo

Ram : Curcial 8GB+32GB = 40GB DDR4 ram

Ekran kartı : Msi RX 6500 Xt mech 4gb

SSD : Curcial 480GB
Arkadaşlar selam, GTA 5'i Epic'ten bedava verilirken almıştım. 1 ay ban yedim. Social Club hesabımı silip Steam'den GTA 5 alıp aynı email ile girsem Steam hesabım da ban yer mi? Ve Social Club hesabı silinir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eşleştirdiğiniz e-mail sonsuza kadar sadece 1 Social Club hesabına bağlı kalır aynısını bir daha başka bir yerde kullanamazsınız.

Ban yemiş hesap kullanma. Sıfırdan bir tane aç. Daha önce hile ya da glitch yaptığı için banlanan ancak sonrasında normal olarak oyununa devam eden oyuncular ban yiyebiliyor.

Eşleştirdiğiniz e-mail sonsuza kadar sadece 1 Social Club hesabına bağlı kalır aynısını bir daha başka bir yerde kullanamazsınız.

Hocam soscial club hesabıma hem RDR hem GTA 5 başlı soscial Club hesap silme talebi açtım hesap silinirse RDR2 yanarmı.

RDR2 Rockstar Games'ten alındıysa evet.
yok steamdan aldım.

Ban yemiş hesap kullanma. Sıfırdan bir tane aç. Daha önce hile ya da glitch yaptığı için banlanan ancak sonrasında normal olarak oyununa devam eden oyuncular ban yiyebiliyor.

Hocam hesap silme talebi açtım şimdi. Eğer hesabım silinirse tekrardan aynı epostayla hesap açıp Steam'den GTA 5 alacağım. Tekrardan banlı hesaba bağlanır mı?

Hocam hesap silme talebi açtım şimdi. Eğer hesabım silinirse tekrardan aynı epostayla hesap açıp Steam'den GTA 5 alacağım. Tekrardan banlı hesaba bağlanır mı?

Son düzenleme:
O konu hakkında bir bilgim yok. Yeni bir e mail arçarsanız daha iyi olur. Rockstar geçmişte engellenmiş hesapların e mail adreslerini işaretliyor olabilir.

Geri
Yukarı