Sözleşmeyi İptal Edebilir Miyim

Jacobs2544

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, merhaba size önemli bir şey soracağım.

Ben Ttnet'e imza atmadan bana 2-3 güne gelirler dediler. Fakat bu günü saymazsak 9 gün oldu ama hâlâ gelmediler. Ve bana dedikleri yanlış bilgi vermişler, 2-15 güne gelirler dediler. Ben 12 aylık imzayı attım fakat böyle olacağını bilsem atmazdım. İptal edebilir miyim sözleşmeyi?

@Recep Baltaş

Arayıp durumu açıkla. Büyük ihtimal ile hizmet almadığından dolayı iptal edilecektir. Hiçbir ücret ödemeyeceğini de üstüne basa basa beyan et ki suistimal etmesinler.

Dediğim gibi eğer hiç kullanmadıysanız daha doğrusu eve ekip gelmediyse sıkıntı yok. Kullanmadığınız sürece vazgeçebilirsiniz diye biliyorum ben.

Aynı tarifeyi ben de aldım. İlk önce online başvuru yaptım ve 1.5 ay içinde ne gelen ne giden oldu. Bayiiden başvuru yaptım hemen bağlandı internet. Ama bayii 57.90 sabit ödeyeceksiniz demesine rağmen 66 lira ödüyorum. TTNET'i aradığımda da "sizin kampanyanızdaki fiyat bu zaten,biz bir şey yapamayız ama bayii hakkında şikayetçi olabilirsiniz" olmuştu. Sözleşmeyi de rastgele imzalamamak gerekiyormuş demek ki.

Aynı tarifeyi ben de aldım. İlk önce online başvuru yaptım ve 1.5 ay içinde ne gelen ne giden oldu. Bayiiden başvuru yaptım hemen bağlandı internet. Ama bayii 57.90 sabit ödeyeceksiniz demesine rağmen 66 lira ödüyorum. TTNET'i aradığımda da "sizin kampanyanızdaki fiyat bu zaten,biz bir şey yapamayız ama bayii hakkında şikayetçi olabilirsiniz" olmuştu. Sözleşmeyi de rastgele imzalamamak gerekiyormuş demek ki.
Ben de bayiden başvuru yaptım :) Bu Ttnet bildiğiniz dolandırıcı yahu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı