Sözlü ve proje kaç puan etkiler?

Ata Ömer

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 83,5 ortalamam var. Sözlüler ve projeler ile 85'i geçer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç gireceklerine bağlı.100 girilirse kesin geçer.

Bana bayağı etkisi olmuştu yüksek verirlerse neden olmasın.

Proje notu aynı sınav gibi ben bir dönem yapmayı unutmuştum ders ortalamam 80'di 55 yada 65 yapmıştı.

Arkadaşlar 83,5 ortalamam var. Sözlüler ve projeler ile 85'i geçer mi?
Eğer birinci dönemse not sistemi kapandı diye biliyorum. Yok ikinci dönemse bütün sözlülerime 100 girildi ve sözlüsüz 86 olan ortalamam 92 oldu(Lise 1). Yani rahatlıkla geçersiniz 90 üstü verilirse.

Eğer birinci dönemse not sistemi kapandı diye biliyorum. Yok ikinci dönemse bütün sözlülerime 100 girildi ve sözlüsüz 86 olan ortalamam 92 oldu(Lise 1). Yani rahatlıkla geçersiniz 90 üstü verilirse.

Peki, kardeşim var benim onun 10 ders var 6 dersten olacakmış diğer kalan 4 derslere sözlü ile mi puan verilcek?

Peki, kardeşim var benim onun 10 ders var 6 dersten olacakmış diğer kalan 4 derslere sözlü ile mi puan verilcek?
Bizde resim, beden, müzik gibi derslerde sadece derse katılım notu verildi ve sınav notu yerine geçti . Ortaokullar ise geçen dönem sadece derse katılım puanı verildi bu dönem nasıl olacak bilmiyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…