Sözlüler olmadan 41 ortalamayla sınıf geçilir mi?

Hocam mesela ilk dönem 41 ikinci dönem 59 aldınız ikisi 100 oluyor 2 dönem olduğu için ikiye bölünüyor 50 ile geçiyorsunuz fakat sınava hazırlanmaya üşendiğiniz için mi böyle konu açtınız bilmiyorum ama 10dklık bir sınava hazırlık izleseniz bile oradaki bilgiler size +20 puan veriyor. Ben sadece son gün 20-30 dk sınava hazırlık videoları izleyerek 10. sınıfta teşekkür alacağım sözlülerle beraber (hiç ders dinlemiyorum sadece göz aşinalığım var derslerde pek uyumadığım için)

Benim de eskiden iyiydi bende aynı şekil.

Anadolu.

Sayısalcı degilsen biraz kasıp geçersin sayisalciysan fizik kimya falan problem biraz daha kasicaksin ama ortalama ile alan ya da düşük puanlı bir lisedeysen rahat geçersin otur biraz çalış yeter değişik değişik tipler ikinci dönem oturup az biraz çalışıp sinif geçiyordu bizim sınıfta. Derslere bol bol katil bir de sözlülerde ise yarar oradan kurtarırsın en azindan

Hocam mesela ilk dönem 41 ikinci dönem 59 aldınız ikisi 100 oluyor 2 dönem olduğu için ikiye bölünüyor 50 ile geçiyorsunuz fakat sınava hazırlanmaya üşendiğiniz için mi böyle konu açtınız bilmiyorum ama 10dklık bir sınava hazırlık izleseniz bile oradaki bilgiler size +20 puan veriyor. Ben sadece son gün 20-30 dk sınava hazırlık videoları izleyerek 10. sınıfta teşekkür alacağım sözlülerle beraber (hiç ders dinlemiyorum sadece göz aşinalığım var derslerde pek uyumadığım için)
Keşke sizin gibi olsa benimde.

Geri
Yukarı