Soğuk havada kargoda monitöre zarar gelir mi?

417643

Decapat
Arkadaşlar Amazon'dan monitör sipariş edeceğim havalar soğudu sizce kargoda soguktan monitöre zarar verir mi bu batarya sipariş etmiştim nasıl olduysa aras kargoda paketli batarya ıslak geldi.

Bir sey olacagini sanmiyorum, aras kargo olayi tamamen bahtsizlik olmus. Ve kışa giriyoruz, yani ilerleyen zamanlarda hava durumu daha da kotulesir diye dusunuyorum. Kesinlikle internetten alacagim diyorsan tam zamani.

Arkadaşlar Amazon'dan monitör sipariş edeceğim havalar soğudu sizce kargoda soguktan monitöre zarar verir mi bu batarya sipariş etmiştim nasıl olduysa aras kargoda paketli batarya ıslak geldi.
Batarya ıslak geldi? Islak kutuyu mu kabul ettin yoksa plastik poşette geldi ve açınca mı ıslanmış olduğunu gördün? Iyi paketlememişlerse o bataryada kısa sürede problem yaratacak - su ve metallerin %99'u toksik bir ilişki içindedirler.

Ancak monitör de ıslak kutuyla gelirse videoya çekip iade etmen gerek. Veya soğuktan buzlanmış zeminde kayıp düşerse taşıyıcı veya kutu, zarar görmüş kutuları iade etmen gerek.

Batarya ıslak geldi? Islak kutuyu mu kabul ettin yoksa plastik poşette geldi ve açınca mı ıslanmış olduğunu gördün? Iyi paketlememişlerse o bataryada kısa sürede problem yaratacak - su ve metallerin %99'u toksik bir ilişki içindedirler.

Ancak monitör de ıslak kutuyla gelirse videoya çekip iade etmen gerek. Veya soğuktan buzlanmış zeminde kayıp düşerse taşıyıcı veya kutu, zarar görmüş kutuları iade etmen gerek.

Batarya çift poşet sarılmış iade ettim zaten.

Bir şey olacagini sanmiyorum, Aras Kargo olayi tamamen bahtsizlik olmus. Ve kışa giriyoruz, yani ilerleyen zamanlarda hava durumu daha da kotulesir diye dusunuyorum. Kesinlikle internetten alacagim diyorsan tam zamani.

20 aralik gibi alacağım maalesef almasam daha mi iyi olur galiba kolay gelsin kargo şirketi ile geliyordu.

Batarya çift poşet sarılmış iade ettim zaten.

20 aralik gibi alacağım maalesef almasam daha mi iyi olur galiba kolay gelsin kargo şirketi ile geliyordu.
Internetten baktigin urun magazadaki fiyatindan cok daha ucuza gelmiyorsa magazadan kendin gidip alabilirsin, hem icin rahat eder. Benim icimde senin adina guzel hisler var. Simdiden hayirli olsun.

Internetten baktigin ürün magazadaki fiyatindan cok daha ucuza gelmiyorsa magazadan kendin gidip alabilirsin, hem icin rahat eder. Benim icimde senin adina guzel hisler var. Simdiden hayirli olsun.

Teşekkürler Ankara'daki İtopya söğüt özüne gideceğim ama oradaki pivotlu olduğu icin biraz pahalıydı galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı