Şok'tan alınan Papara kartı nasıl sözleşmeli hesaba geçirilir?

yagiZ44

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben Papara kart istedim. Bu işlem onaylandı, kuryeye teslim edildi ve yaklaşık 4 aydır elime ulaşmadı. En sonunda ben şok'tan Papara kart aldım, bunu okuttum, IBAN'ımı görmek istedim fakat bana sözleşmeli hesaba geçmem söylendi. Ben önceden kart isterken sözleşmeli hesaba geçmiştim. Bu sorunu nasıl halledebiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eline ulaşması gerekiyor olabilir, benim kartım hızlıca ulaşmıştı o yüzden bilmiyorum

Merhaba, ben Papara kart istedim. Bu işlem onaylandı, kuryeye teslim edildi ve yaklaşık 4 aydır elime ulaşmadı. En sonunda ben şok'tan Papara kart aldım, bunu okuttum, IBAN'ımı görmek istedim fakat bana sözleşmeli hesaba geçmem söylendi. Ben önceden kart isterken sözleşmeli hesaba geçmiştim. Bu sorunu nasıl halledebiliriz?

Kendi banka hesabın üzerinden Papara'ya para göndermen gerekiyor. ya da Papara uygulaması üzerinden sipariş edince sözleşmeli oluyor. sözleşmesiz hesaplarda bankamatikten para çekemiyorsunuz hocam haberiniz olsun.

Ben önceden kart isterken sözleşmeli hesaba geçmiştim.

Uygulamadan veya siteden kart isteyerek direkt sözleşmeli hesaba geçiş sağlayamıyorsunuz. İstediğiniz kartın size gelmesini ve gelen kartıda aktive etmenizde gerekli. Kartı aktive ettikten sonra 18 yaş üstüyseniz doğrudan sözleşmeliye geçiş yapabilirsiniz.

Merhaba, ben Papara kart istedim. Bu işlem onaylandı, kuryeye teslim edildi ve yaklaşık 4 aydır elime ulaşmadı.

Bu durumu Papara'nın kullanıcı destek merkezine iletin.

En sonunda ben şok'tan Papara kart aldım.

Şok veya diğer anlaşmalı satış noktalarından alınan kartlar beraberinde teslim formu getirmedikleri için o kartlarla sözleşmeli hesaba geçiş yapamıyorsunuz.

18 yaş üstüyseniz kart istemek dışında şu adımlar ile de sözleşmeli hesaba geçiş yapabilirsiniz;
  1. Kendi adınıza ait bir banka hesabından Havele/EFT yöntemi ile Papara hesabınıza minimum 100₺ olacak şekilde bir para transferi gerçekleştirin.
  2. Hesabınıza NFC destekli bir cihaz üzerinden giriş yapın ve hesabınızı NFC ile doğrulayın.
18 yaş altıysanız, sizden önce velinizin sözleşmeli hesaba geçiş yapması gerekmekte. Velinizden sonra sizde yeni fotoğraflı kimlik kartınızla beraber NFC destekli bir cihaz üzerinden hesabınıza giriş yapıp sözleşmeli hesaba geç seçeneği ile hesabınızı NFC ile tekrar doğrulayın.

Denediğiniz yöntemlerde sorun yaşarsanız Papara'nın kullanıcı destek merkezine mail veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı