SolidWorks Hazır Çizim

4L6IN

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
⭑ Anakart : Asus PRIME B450-PLUS
⭑ Ekran kartı : NVIDIA GeForce RTX 2060
⭑ İşlemci : AMD Ryzen 5 2600X Six-Core Processor, 3600
⭑ RAM : Adata DDR4 8GB 3000MHz SINGLE XPG GAMMIX D10 RED x2
⭑ SSD veya HDD modeli : Adata SU630 240GB 520-450MB/s SSD
⭑ İşletim sistemi : Windows 11
Profil Kapağı
1524839776
Benim bir ricam olacak. Ben üniversite 2.sınıf öğrencisiyim ve SolidWorks programıyla hoca bizden bir proje yapmamızı istedi, çizim daha doğrusu bu programla önceden kendi çizimi olan bir arkadaşımız bana atabilir mi? İnternetten indirdiğinizi anlarsam ''0'' veririm diyor. Yardımcı olacak arkadaşlarım varsa sevinirim, çok büyük bir şey olmasına gerek yok, mekanik olursa güzel olur.

Uğraşmak istemiyorsanız, GrabCAD üzerinden kolay bir model bulup indirip benzer basamakları uygulayıp kolay bir şekilde işin içerisinden çıkmış olursunuz. Ya da uygun model varsa aklınızda ölçüleriyle paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım boş vakitlerimde.

Son düzenleme:
Uğraşmak istemiyorsanız, Grabcad üzerinden kolay bir model bulup indirip benzer basamakları uygulayıp kolay bir şekilde işin içerisinden çıkmış olursunuz. Ya da uygun model varsa aklınızda ölçüleriyle paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım boş vakitlerimde.

Kardeşim şöyle mekanik bir tasarım olursa güzel olabilir. Mengene gibi o tarz vb. İnternetten indirdiğimi anlarsa 0 vereceğini söyledi. GrabCAD sayfasını bende biliyorum.

Yeni sayfa üzerinde benzer çizimi yapacağınız için anlama ihtimali sıfır. :)

Benzer çizimi yapacağım derken hazırı direk açıp veremiyor muyum ? O çizimi tekrar mı çizeceğim.

Hazır çizimlerde eksik komutlar vs oluyor. O yüzden anlışılır zaten ama benim dediğim şekilde işlem ağacından kullanılan komutları izleyerek çok kısa sürede benzerini çizersin zaten.

Hazır çizimlerde eksik komutlar vs oluyor. O yüzden anlışılır zaten ama benim dediğim şekilde işlem ağacından kullanılan komutları izleyerek çok kısa sürede benzerini çizersin zaten.

Peki kardeşim sen benim için yapar mısın ? Rica etsem ben anlamıyorum programı. Ve çok kısa bir zamanım kaldı finale vermem lazım.

Bu kadar birşey için neden hazır olanları arıyorsunuz? Diyelim verdik bu senin geleceğine yarar yerine zarar verecek. Program kullanımını öğrenip ne yapacaksanız yapın. Göründüğü kadarıyla mesleki yönü de buna bağlı olduğundan hazır projeler veremeyiz.

Bu kadar birşey için neden hazır olanları arıyorsunuz? Diyelim verdik bu senin geleceğine yarar yerine zarar verecek. Program kullanımını öğrenip ne yapacaksanız yapın. Göründüğü kadarıyla mesleki yönü de buna bağlı olduğundan hazır projeler veremeyiz.

Şöyle anlatayım şuan elimde bir sürü proje var robot yapıyorum plc,scada bunlarla ilgili de projelerim var o yüzden yoksa istemem zaten uğraşırım çabalarım bir şekilde.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı