Son 5 yılda çıkan en iyi PES serisi sizce hangisi?

Son 5 yılda çıkmış en iyi PES serisi hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    27
  • Anket kapandı .
Bunların arasından PES 2016, 2017, 2018, 2019'u oynadım. Bana göre iyiden kötüye sıralamam: 2017>2018>2016>2019. PES 2019, oynadığım en kötü PES oyunuydu. Yükledikten 2-3 saat sonra FIFA 19'a geçtim, mutluyum.

Pes 13'ten sonrası oynanılmaz. Pes 2009'dan başlayıp 13'te bıraktım. Belli bir süre sonra baydı tabiki. Online oynarken ilk 100'deydim. Halamın oğlu 2. İdi. O da çok severdi sonra Fifa'ya geçti.

Oyun 2017 serisinden itibaren bozdu, kalecilerin gücünü ve şut çekme zorluğunu büyük ölçüde arttırdılar. Eskiden kim daha fazla gol atacak yarışı varken şu anda kim gol atacak yarışı var, her ne kadar gerçekçi olsada bu bir oyun, keyif faktörü büyük ölçüde azaldı.

FIFA'cılar gelmeden çabuk. PES çok kolaymış FIFA'cılara göre.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsini oynadım. Oylama olarak 19'a verdim, PES'i çok severim, hala oynarım ama FIFA, ayrı bir dünya. O skill moves, tatlı ağırlığı, anlatılacak şeyler değil. Sırf FIFA için PS4 almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı