Son güncelleme sonrası Windows 11'e geçilir mi?

magalegule

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU:Ryzen 5 5600 GPU:RX 6800 XT MERCURY MOTHERBOARD:ASUS PRİME B550-MK RAM:2x8 D41 TUF ALLIANCE RGB 3200 MHZ PSU:FSP HYDRO GSM LİTE PRO 750 WAT 80+GOLD SIVI SOĞUTUCU:GAMEPOWER SKADİ 240 ARGB
Meslek
Öğrenci
RAM
XPG Spectrix D41 RGB 2X8 GB 3200MHZ CL16 TUF GAMİNG ALLIANCE
SSD veya HDD modeli
Adata Legend 1TB
Ekran kartı
RX 6800 XT
Anakart
ASUS Prime B550M-K
İşlemci
Ryzen 5 5600
Arkadaşlar hayırlı cumalar, Windows 11'e gelen son güncellemeden sonra geçilir mi? Bir sorum daha var, ben Windows Update üzerinden geçersem performansımda düşüklük olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hayırlı cumalar, Windows 11'e gelen son güncellemeden sonra geçilir mi? Bir sorum daha var, ben Windows Update üzerinden geçersem performansımda düşüklük olur mu?

1663869971722.png

Bir hafta önce Windows 10'a döndüm. Arkadaşlarım geri dön buglar kalkmış biraz dedi hadi hayırlısı.

Bence geçilir hiçbir sıkıntı yok. Performansta bir sıkıntı olmaz. Çoğu kişi öyle geçiyor.

Benim bilgisayara hala 22H2 gelmedi. Laptopta var gayet iyi.

Bence geçilir hiçbir sıkıntı yok. Performansta bir sıkıntı olmaz. Çoğu kişi öyle geçiyor.

Benim bilgisayara hala 22H2 gelmedi. Laptopta var gayet iyi.
peki performansı artışı varmı win11 de

2 hafta daha bekleyebilirsiniz optimizasyonu sıkıntılı 22H2'nin şu an.

Konudan bagımsız olacak ama bana yardımcı olur musunuz arkadaşlar bu sistemi hazır aldım gencergamingten ekran kartım RX 6800 XT merc modeli cool whine sorunu teslim alalı 2 gün oldu bu seride her ekran kartındamı var banamı denk geldı yoksa ne yapmam lazım.😕

Son düzenleme:
Peki performansı artışı var mı Windows 11 de.

Konudan bagımsız olacak ama bana yardımcı olur musunuz arkadaşlar bu sistemi hazır aldım gencergamingten ekran kartım RX 6800 XT merc modeli cool whine sorunu teslim alalı 2 gün oldu bu seride her ekran kartındamı var banamı denk geldı yoksa ne yapmam lazım.😕

Çoğu seride var sanırım emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı