Son Zamanlarda Zevk Aldığınız Oyunlar?

Bu oyuna sarmış durumdayım.

Çok severek oynadığım bir oyun daha var aslında Sonic Mania + adında, mutlaka deneyiniz.

Genelde bu oyunları oynuyorum. Ne varsa eskilerde var derler cidden çok doğru bir söz. Şimdi ki oyunlar hep birbirinin kopyası. Daha kurmadığım Steam ve Epic Games hesabımda ki oyunlar da var ayrıca.

Bana göre hiç bitmeyecek oyun League of Legends.

Pek fazla oyun oynamam ama eğer konusu muazzam bir şey istiyorsan; BioShock 1 Remastered ve BioShock infiniteyi kesinlikle oynamalısın.

Yeni oyunları açacak bilgisayar yok, bilgisayar olsa yüksek boyutlu oyunları kısa sürede indirebilecek internet yok, internet olsa oyunları alabilecek para yok. Bu yüzden zevk aldığım tek oyun CS:GO.
Adamla kader paylaşıyoruz resmen
Re-Volt benim için ilaç niyetine aldığım oyun.
Küçükken "uzaktan kumandalı araba oyunları indir" diye aratıp muhtemelen 1 yıl boyunca oynadığım tek oyun ve güzeldir. Sevene. Bu arada ben Dead Island oynuyorum, güzel.
GTA 4 bana göre gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan birisidir.

"Küçükken "uzaktan kumandalı araba oyunları indir" diye aratıp muhtemelen 1 yıl boyunca oynadığım tek oyun ve güzeldir. Sevene. Bu arada ben Dead Island oynuyorum, güzel."

@Ali52521 Aynen ve çok keyiflidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…