[Sona Erdi] 2 Adet Sea of Thieves

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
katılıyorum.

Katılım sonlandığından dolayı konu kilitlendi. Yarın şanslı 2 kişiyi belirleyeceğim ve kendilerini burada etiketleyerek haber vereceğim. Hediyeyi kazanan üyeler konuya 2 gün içerisinde geri dönüş yapmalılar. Aksi halde hakları hediye koşullarında da belirtildiği gibi yedek üyeye geçecektir.

İyi Sosyaller.

4 Temmuz 2022 Pazartesi

Konuda yer alan mesajlarınızın silindiğini gördüyseniz bilin ki katılım koşullarını karşılamamışsınızdır. En erken 1 Temmuz 2021 tarihinde Sosyal'e katılmış, hediyenin belirlendiği tarihe kadar tam 1 senesini doldurmuş ve 500 mesajı geçmiş üyelere katılım hakkı verdim. Bu durumda 2 Temmuz 2021 ve sonrasında katılanlar hiçbir şekilde sayılmadılar.

Hediyeyi kazanan 2 arkadaş aşağıda belirtildiği gibidir:
  1. @Peaky Blinders
  2. @egeed
Kazanan arkadaşları tebrik ederim. Lütfen Discord isminizi büyük/küçük harf uyumuna dikkat ederek konu altında belirtiniz. Discord adresinizi paylaşmak istemezseniz özelden iletişime geçeceğim.

Hediyeyi aldığınıza dair ekran görüntüsünü konu içinde paylaşmanız gerekecek.

Son düzenleme:
Discord ismim: chiara#9552.

Tekrardan çok teşekkürler hocam .

Hocamız kesinlikle güvenilir, çekilişi kazandım ve dediği gibi oyunu hediye etti. Tekrardan çok teşekkürler hocam. @Oğuzhan Necip Şahin

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…