SonOyuncu vs CraftRise

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
SonOyuncu Full noob craftrise yani iyi pvpciysen CR derim.
Aynı fikirdeyim.Build uhc açısından so daha iyi fakat saf pvp açısından craftrise çok daha iyi.Tek sıkıntı craftrise'da daha fazla makro var.Ayrıca sonoyuncu velet kaynıyor.Öldükleri anda ''hİlE hiLe diyolar ve küfür ediyorlar.Crde öyle olmuyor çünkü mute sistemi var.Bu arada Craftrise'ın kaplayacağı ram miktarı eskiden fazlaydı fakat artık 500 mb bile seçebiliyorsunuz.Ben 2 gb kullanıyorum.

CraftRise, anlamsız bir şekilde SonOyuncu'dan daha fazla RAM tüketiyor. Bizzat denedim SonOyuncu 1,5 GB RAM tüketirken CraftRise yaklaşık 3 GB RAM tüketiyordu. Ben SonOyuncu'da takılıyorum daha hafif.

Ayarlar kısmından düzeltiliyor.

Hangisinin daha iyi olduğunu düşünüyorsunuz? Başka Türk sunucuları da var ise ekleyebilirsiniz.
SonOyuncu ve Betacraft sunucularını öneririm veya premiumun varsa hypixel de olabilir
CraftRise daha iyi çünkü SonOyuncu'nun hitleri çok kötü makro olan kazanıyor.

Bence SonOyuncu CraftRise'a bin basar CraftRise hayvan gibi RAM tüketiyor ayarlar kısmından olmuyor eski bilgisayar kullanlar için olumsuz SonOyuncu'da öyle bir sıkıntı yok gayet rahatlıkla oynanabilir hit olarak SonOyuncu CraftRise'ın hitlerinden daha iyi.

Ben son oyuncu eskiden beri oynarım ama CraftRise da mük yani bence CraftRise daha kaliteli PC'ler için SonOyuncu ise daha hafif sunucu istiyenler için ama bana sorarsanız CraftRise hem SonOyuncu'dan daha az kasıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı