Sonu gelen harika oyun; Darkorbit

224913

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar.
Çok uzun yıllar severek oynadığım oyunu bugün bırakmış bulunuyorum. Harika insanlar tanıdım ve harika zaman geçirdiğim bu oyunu bırakma sebebi mi açıklamak istiyorum ve diğer oyunculara yol göstermek istiyorum.
Oyunun hataları (madde halinde)
  1. Bot kullanımı. (herkes bot kullanıyor ve gerçek oyuncu sayısı sıfıra yakın)
  2. Asla kapanmayan buglar ve buglara karşı bir yaptırım yapılmaması.
  3. Şeref bugu ile birkaç günde oyuncuların general orgeneral olması. (generallikten albaya düştüm)
  4. Oyun içinde birden fazla gemiyi birbirine bağlayıp tek bir insan kullanıyor. (tren)
  5. Yönetim kesinlikle emek hırsızı kapanan hesapların açılması ve adminlerin klan oyuncusu olması.
  6. Çok gereksiz ekipmanları çok kısa sürede cıkması. (yıllarca LF3 ve LF4 kullandık ama sonrasında gelen yeni lazerler peş peşe geldi ve seviye basmak ölüm gibi)
  7. Modül kasmak için rütbenizden oluyorsunuz. (modül her gemi için özel ve bir sürü seçeneği var strateji oyunu olmaktan cıkarıyor)
  8. Orcus ve goliath Plus gemilerini oynamak zorunda kalıyorsunuz. ( sizi kısıtlıyor ve eski gemileri kullanmak mantıksız oluyor)
  9. Kurmay albay ve yukarısı bir rütbeye sahipseniz oyun P2W oluyor. Sürekli vertex kullanmanız ve indirim ve şeref paketlerini almak zorundasınız.
  10. Tgc (top gamers club) özel Support ekibi kaldırıldı.
  11. Türkiye ve İspanya sunucusunda general oldum. Çok harika zamanlar geçirdim çok özel hisler yaşadım. Ama artık benim için bir oyunun sonu.
  12. Oynayan arkadaşlara başarılar dilerim. Oyun eğer ki bir gün düzelir ise lütfen konuyu canlandırın.

Adsız (2).png

:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kim bilir kaç yıl öncesi gecenin ikisinde kalkıp açık arttırmadan Goliath adlı gemiyi kapmaya çalıştığımı hatırladım. En sevdiğim gemiydi, çok havalı gözüküyordu. Zor da olsa kapabilmiştim. Anılarım canlandı, bir efsanenin sonu gelmiş demek.

Yeni konular

Geri
Yukarı